جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین: حجم گسترده ای از شبکه بسیج کل کشور برای تامین امنیت در خدمت نیروی انتظامی هستند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سردار محمد حسین سپهر گفت: وجود پلیسی اسلامی، ولایی و مخلص همچون ناجا، نعمت بسیار بزرگی برای نظام جمهوری اسلامی است.
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور افزود: بسیج و ناجا تعاملات بسیار خوبی در عرصه های مختلف دارند که یکی از مهمترین این عرصه ها در بخش امنیتی و گشت های رضویون است.
وی به همکاری خوب پایگاه های مقاومت مساجد با کلانتری ها و پاسگاه های سراسر کشور اشاره کرد و اظهار داشت: امروز حجم زیادی از بسیجیان برای کمک به نیروی انتظامی در تامین امنیت محلات سازماندهی شدند و این امر با تعامل دستگاه قضایی و وزارت کشور پیگیری می شود که تاکنون دستاورد های بسیار خوبی نیز به همراه داشته است.
سردار سپهر افزود: در بخش کار های فرهنگی و از جمله توسعه فرهنگ عفاف و حجاب نیز بسیج و ناجا ارتباط بسیار نزدیکی با هم دارند که توافقات و تفاهم نامه های زیادی در این عرصه وجود دارد.
وی همچنین از تعامل بسیج با ناجا برای کاهش آسیب های اجتماعی در کشور خبر داد و گفت: در خصوص مقابله با آسیب های اجتماعی توافقات زیادی با ناجا داریم و شبکه بسیج کل کشور برای کاهش این آسیب ها در تعامل با ناجا است و در این رابطه حجم گسترده ای از نیرو های بسیج در خدمت ناجا هستند.
سردار سپهر به موضوع همکاری بسیج با ناجا در ماموریت اربعین اشاره کرد و افزود: طی توافقات صورت گرفته، نیرو های بسیج از مسیر شهر ها تا پایانه های مرزی در حوزه های امنیتی، انتظامی و حتی ترافیکی به کمک ناجا آمدند و یک توان بسیار بزرگی از بسیج برای همکاری با ناجا در ماموریت اربعین سازماندهی شده که در سال های بعد نیز از آن ها استفاده خواهد شد.
وی ...

سرخط اخبار