فرمانده نیروی زمینی ارتش، شهید صیاد شیرازی را یک نظامی تمام عیار از هر نظر دانست و گفت: نیروی زمینی ارتش ولایت مداری و ولایت محوری را از سیره عملی شهید صیاد به ارث برده است.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نیروی زمینی ارتش، سرتیپ «کیومرث حیدری» در توصیف ابعاد شخصیتی شهید سپهبد صیاد شیرازی اظهارداشت: شهید صیاد شیرازی یک نظامی تمام عیار از هر نظر بود و نیروی زمینی ارتش این ولایت مداری و ولایت محوری را از سیره عملی شهید بزرگوار صیاد شیرازی به ارث برده است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش  با اشاره به سه اصل مهم در نیروی زمینی ارتش افزود: شعار ولایت محوری، عدالت محوری و شایسته سالاری سه اصل اساسی در تمامی فعالیت های نیروی زمینی ارتش است که با تاسی از ابعاد شخصیتی، به ویژه بعد ایمانی و تقوای شهید صیاد شیرازی ترسیم شده است.
سرتیپ کیومرث حیدری ادامه داد: شهید صیاد شیرازی الگوی تمامی رزمندگان است و امروز کارکنان ارتش ذوب شدن در ولایت را از شهید سپهبد صیاد شیرازی به یادگار گرفته اند، شهید بزرگوار نمونه اخلاق و رفتار انسانی بود.
وی با بیان اینکه توصیف ابعاد شخصیتی شهید صیاد باید برای نسل های امروز جامعه بیان شود، تصریح کرد: شهید صیاد از ابعاد شخصیتی برجسته ای برخوردار بود، یکی از بارزترین آنها بعد دیانت و تقوا بود، شهید صیاد شیرازی الگو و سمبل خدا ترسی بود و تعهد وی در اقامه نماز اول وقت بود.
فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطرنشان کرد: امروز صیادهای زیادی در سطح ارتش هستند و انشاالله که توفیق ادامه راه شهدا را داشته باشیم./
پایان پیام/ 50

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار