مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در مورد استعفای خود و تاثیر انتخابات هیات فوتبال این استان توضیح داد و گفت: امیدوارم پیش از رفتنم نتیجه تایید صلاحیت کاندیداهای این انتخابات مشخص شود.

به گزارش خبرنگار مهر ، طبق درخواستی که از طرف رضا گل محمدی به مسعود سلطانی فر ارائه و با موافقت وزیر ورزش هم مواجه شده، وی اول آبان ماه از مدیریت اداره کل ورزش و جوانان استان تهران بازنشسته خواهد شد و بعد از چهار سال جای خود را به فرد دیگری می دهد.
بازنشستگی از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران تصمیمی بود که رضا گل محمدی ۸ - ۷ ماه پیش هم گرفته بود اما در طرح موضوع با وزیر ورزش نتواسته بود آن را به سرانجام برساند. حالا وی در حالی موافقت وزیر را برای جدایی از ورزش پایتخت گرفته که طی ماه های گذشته به واسطه انتخابات هیات فوتبال استان تهران و امتناع از برگزاری سرِ وقت این انتخابات - به دلیل غیرقانونی مطرح شدن برخی موارد- درگیر حواشی زیادی شده بود.
همین مسئله این ابهام را ایجاد کرده که گل محمدی به دلیل پرونده انتخابات هیات فوتبال استان تهران که بعد از یک سال هنوز به نتیجه نرسیده، درخواست استعفا داده است. وی البته این موضوع را رد می کند اما در عین حال تاکید دارد که برای تصمیم گیری در رابطه با یک موضوع، مجموعه عوامل زیادی تاثیر گذار می شوند.
رضا گل محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر در رابطه با این موضوع و دیگر مسائل مرتبط با بازنشستگی اختیاری اش گفت: طبق درخواستی که به وزیر ورزش ارائه کرده و موافقت آن را هم گرفته ام تا اول آبان ماه به مسئولیت خود در اداره ورزش و جوانان استان تهران ادامه می دهم. بعد از آن ترک پست می کنم. در یک ماه باقی مانده هم طبق روال همیشه پیگیر مسئولیت هایم هستم طوریکه گویا قرار نیست جدایی و جابه جایی اتفاق بیفتد.
وی با تاکید بر اینکه تهران حوزه ای رفیع و خاص در ورزش است، خاطرنشان کرد: مدیریت در ورزش استان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار