جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت وگو با شبکه «المیادین» تأکید کرد تلاش های آمریکا علیه انقلاب اسلامی موفق نبوده و نخواهد شد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، سردار «علی فدوی» جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، امروز (چهارشنبه) با « المیادین » در ارتباط با تشکیل ائتلاف آمریکایی علیه جمهوری اسلامی ایران صحبت کرد.
طبق این گزارش، سردار فدوی در این خصوص گفت که تلاش های آمریکا برای تشکیل ائتلاف علیه انقلاب اسلامی، از قبل بوده و مسئله جدیدی نیست.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسدان انقلاب اسلامی ایران در ادامه تأکید کرد: «در تشکیل ائتلاف جدید علیه انقلاب اسلامی موفق نشدند و نخواهند شد».
سردار فدوی در ادامه افزود: «بهتر این است که به خلیج فارس بیایند زیرا در دسترس ما قرار خواهند گرفت. اگر آمریکایی ها مرتکب حماقت جدیدی شوند، با قدرتی غیر قابل تصور مواجه خواهند شد».
سردار در پایان گفت: «آمریکا در تحقق اهداف خود در ارتباط با اعمال محدودیت های تسلیحاتی علیه ایران موفق نخواهد شد».
پایگاه خبری شبکه « المسیره » نیز دقایقی پس از گزارش شبکه المیادین از گفت و گوی سردار فدوی با این شبکه خبر داد.
طبق گزارش المسیره سردار فدوی تأکید کرد: «ایران در واکنش به تلاش های آمریکا برای بازرسی کشتی های ایرانی در آب های بین المللی تنها مقابله به مثل نخواهد کرد بلکه در محل هایی حساس با قاطعیت به آن پاسخ خواهیم داد».
سردار فدوی در ادامه افزود: «به هر گونه حماقت آمریکا با قدرت پاسخ خواهیم داد؛ قدرتی که دشمن تصورش را هم نخواهد کرد. با آتش گسترده ما مواجه خواهند شد».
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در پایان گفت: «آمریکا و تمام مستکبران جهان باید برای شکست شش ساله خود در یمن سرهایشان را در گِل فرو ببرند».

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار