شبکه AMC اعلام کرد که قسمت پایانی فصل دهم سریال The Walking Dead قرار نیست در زمان اعلام شده پخش شود و پخش آن تا تاریخ نامشخصی عقب افتاده است.

پخش فصل دهم  سریال The Walking Dead  (مردگان متحرک) همچنان ادامه دارد و به نظر می رسد که طرفداران این مجموعه روزهای خوبی را سپری می کنند. حال در تازه ترین  اخبار سینما و تلویزیون ، ویروس کرونا  به دنیای پر از زامبی مردگان متحرک نیز رحم نکرده است.  شبکه AMC  اعلام کرد که در پی شیوع ویروس کووید-۱۹، قسمت پایانی فصل دهم سریال مردگان متحرک قرار نیست در زمان اعلام شده منتشر شود و قسمت پانزدهم قرار است قسمت پایانی فصل دهم باشد. طبق گفته هالیوودریپورتر، هنوز مراحل پس از تولید قسمت شانزدهم و پایانی فصل دهم سریال The Walking Dead به پایان نرسیده و با توجه به شیوع کرونا، تا زمان اعلام شده، کار روی این قسمت به پایان نخواهد رسید. قسمت شانزدهم فصل دهم این سریال قرار بود در تاریخ ۱۲ آوریل (۲۴ فروردین) منتشر شود و حال فصل اخیر سریال The Walking Dead در قسمت پانزدهم که در تاریخ ۵ آوریل (۱۷ فروردین) منتشر می شود، به پایان خواهد رسید. AMC در بیانیه منتشر شده گفت:
متاسفانه وقایع و اتفاقات کنونی تکمیل مراحل پس از تولید فصل دهم سریال The Walking Dead را غیر ممکن کرده است. بنابراین فصل جاری با قسمت پانزدهم که در تاریخ ۱۷ فروردین منتشر می شود، به پایان می رسد. قسمت پایانی اصلی و طبق برنامه نیز به عنوان قسمت ویژه در طول سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.
در حال حاضر زمان مشخصی برای انتشار قسمت پایانی فصل دهم سریال The Walking Dead اعلام نشده است و همچنین مراحل فیلمبرداری فصل یازدهم سریال مردگان متحرک که قرار بود از اوایل ماه می (اردیبهشت) آغاز شود، حدود سه هفته عقب افتاده است. علاوه بر این، پخش فصل اول  سریال The Walking Dead: World ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار