رئیس هیات نظارت استان مرکزی:

امید به آینده باعث برطرف شدن تمام مشکلات خواهد شد

تابناک شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۷
رئیس هیات نظارت استان مرکزی گفت: امید و خوشبین بودن به آینده و داشتن روحیه نشاط باعث برطرف شدن تمام گرفتاریها و مشکلات خواهد بود.

به گزارش تابناک مرکزی نقل ازروابط عمومی دفتر نظارت استان مرکزی، همایش با حضور ناظرین در روز سه شنبه مورخ چهاردهم آبانماه در سالن شبکه بهداشت شهرستان خمین برگزار شد.
حجت الاسلام مبارک آبادی رئیس هیات نظارت استان مرکزی در این همایش ضمن تقدیر و تشکر از شبکه نظارت شهرستان خمینو تسلیت شهادت امام حسن عسگری (ع)  به جهادهای مختلف حضرت اشاره کرد و اظهار داشت: یازدهمین امام ما با وجود همه  فشارها و محدودیت ها یک سری فعالیتهای چشمگیر سیاسی، اجتماعی و علمی در جهت حفظ اسلام و تشیع و گسترش معارف و رفع شبهات و مبارزه با افکار ضد اسلامی و فرقه های انحرافی داشتند .وی همچنین در خصوص جهاد در راه خدا و ملاک های آن به مواردی اشاره کرد و افزود: به تلاش و کوشش در جهت پیشبرداهداف همراه مبارزه با دشمنان و برداشتن موانعی که جلوی رشد و تعالی بشریت را می گیرد جهاد گفته می شود.
رئیس هیات نظارت استان مرکزی در ادامه گفت: ما زنده به توسلات و روضه سید الشهدا(ع)هستیم و هر کاری که در آنخداباوری و خدامحوری باشد همراه با پیروزی و موفقیت خواهد بود.
وی در بخشی از سخنان خود ضمن تاکید و توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اظهار داشت: امید و خوشبین بودن به آینده و داشتن روحیه نشاط باعث برطرف شدن تمام گرفتار یها و مشکلات خواهد بود.
حجت الاسلام مبارک آبادی در پایان به معرفی اعضای هیات نظارت خمین پرداخته و بر اخلاق مداری نمایندگان و هواداران آنها و جلوگیری از ریخت و پاش ها، بداخلاقی های انتخاباتی، دقت و عدم گرفتاری در عملیات روانی فضای مجازی، جلوگیری از اظهار نظر و نقل قولهای بی مورد در تایید و یا رد کسی و قاطع بودن و دقت و تلاش در کارها و وظایف تاکید کرد.
وی تصریح کرد: ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار