آی اسپورت - تیم فوتبال سایپا در سال ۹۸ فرازنشیب زیادی داشت و اتفاقات مختلفی را تجربه کرد. از تغییرات گسترده در کادرفنی گرفته تا جابجایی ها در کادر مدیریتی باشگاه در سایپا رخ داد و این تیم با آنها دست و پنجه نرم کرد.
وضعیت نتیجه گیری سایپا در سال ۹۸
سایپا فصل گذشته لیگ برتر فوتبال را با کسب رتبه هفتم به پایان رساند. پس از پایان لیگ برتر و با جدایی علی دایی، ابراهیم صادقی دستیار او و بازیکن سابق سایپا، به صورت رسمی برای فصل جدید لیگ برتر سرمربی سایپا شد. این تیم با سرمربیگری صادقی، در لیگ برتر نوزدهم نتوانست مطابق انتظارات عمل کند و در حال حاضر تا پایان هفته بیست ویکم مسابقات که در سال ۹۸ برگزار شد، سایپا در رتبه چهاردهم جدول قرار دارد و یکی از گزینه های سقوط به دسته پایین تر است. با این حال، تیم جوان سایپا به همراه صادقی، امیدواری زیادی برای بقا در لیگ برتر و مسابقات پیش رو در سال ۹۹ دارند.
حواشی سال
تیم فوتبال سایپا حاشیه عجیبی در سال ۹۸ نداشت و این تیم معمولا یکی از کم حاشیه ترین تیم های لیگ برتر در سال های اخیر بوده است. شاید تنها مسئله ای که برای سایپا تبدیل به حاشیه شد، جدایی علی دایی و آمدن ابراهیم صادقی به عنوان سرمربی بود. البته تغییرات در کادر مدیریتی سایپا هم هرچند کم، اما باز هم حاشیه ساز بود. رفتن رضا درویش و آمدن مصطفی مدبر و بعد هم حبیب کاشانی ۳ مدیرعاملی بود که سایپا در سال ۹۸ داشت و این رفت وآمدها کمی حاشیه ساز بود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار