تامین اجتماعی: درمان بیماران صعب‌العلاج رایگان انجام می‌شود

لوگوی عصر ایران عصر ایران . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۰:۳۳

معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تامین اجتماعی گفت: در راستای ارائه خدمات به بیمه شدگان، درمان بیماران صعب العلاج بدون پرداخت هزینه انجام خواهد شد.
به گزارش روز شنبه ایرنا از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عادل دهدشتی در نشست با رئیس و اعضای هیات مدیره کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران با بیان اینکه نگرش حاکم بر این سازمان مبتنی بر تعامل سازنده با شرکای اجتماعی است، عنوان کرد: سطح بندی مراکز درمانی باعث توزیع عادلانه خدمات درمانی در کشور شده و در ساخت و ساز مراکز درمانی، تجهیز و ارایه خدمات درمانی تنها اولویت، نیاز واقعی بیمه شدگان است.
وی با بیان اینکه اجرای طرح نسخه الکترونیک از جمله طرح های ارزشمند در حوزه درمان تامین اجتماعی است، افزود: در راستای ارائه خدمات به بیمه شدگان، هزینه درمان بیماران صعب العلاج هم بدون پرداخت هیچ هزینه ای انجام خواهد شد.
دهدشتی همچنین از افزایش هزینه اروتز و پروتز خبر داد و گفت: با توجه به بالا رفتن هزینه ها، افزایش ۱۵ برابری هزینه اروتز و پروتز جهت رفاه حال و رضایت بیمه شدگان انجام شده است.
معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: با تاکید مدیرعامل سازمان، طرح گفتمان مردمی تامین نیز به منظور بهره مندی از امکانات فضای مجازی و ارتباط مستمر و مستقیم مدیران تامین اجتماعی با روسای کانون ها، اصناف و مجامع کارگری، بازنشستگی و کارفرمایی فراهم شده و با ابلاغ دستورالعمل این طرح به صورت رسمی از این فضا جهت گفتمان با شرکای اجتماعی سازمان بهره مند خواهیم شد.
وی گفت: با برگزاری آزمون مدیران آینده و مشخص شدن نفرات برتر در این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار