اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهر ایلام/ پلمپ ۶ قلیان سرای متخلف

شبستان پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵
سرپرست پلیس امنیت عمومی انتظامی استان ایلام از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد باعرضه کنندگان قلیان در شهر ایلام خبر داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از ایلام، سرهنگ « علی جمشید پور »، با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای اجرای طرح پاک سازی مناطق آلوده و برخورد با قلیان سراهای متخلف، برخورد با آن ها در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی انتظامی استان قرار گرفت .
وی، افزود: در این طرح ضربتی که با دستور مقام قضائی و با حضور جانشین دادستان ایلام به انجام رسید تعداد ۲ واحد قلیانسرا واقع در بلوار خلیج فارس، ۲ واحد در میدان شهداء، ۲ واحد در بلوار شهرداری پلمپ و تعداد ۲۲۴ حقه قلیان جمع آوری شد .
سرپرست پلیس امنیت عمومی انتظامی استان ایلام، بابیان اینکه در راستای مطالبات مردمی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی، اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی کماکان در دستور کار پلیس قرار دارد، تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون،35 واحد متخلف، پلمپ و بیش از یک هزار حقه قلیان امحاءشده است .
جمشید پور یادآور شد: پلیس امنیت عمومی استان با محوریت اداره اماکن، به صورت مستمر با اجرای طرح ها و گشت های مشترک با دیگر سازمان ها، نظارت بیشتری بر صنوف خواهد داشت و با صنوف متخلف خصوصاً مراکز عرضه قلیان برابر قانون برخورد خواهد کرد .
سرپرست پلیس امنیت عمومی انتظامی استان ایلام در پایان، خاطرنشان کرد: از آنجائی که رعایت ضوابط عمومی و اختصاصی صنوف بر همه اصناف واجب بوده و تذکرات لازم به اصناف داده شده است از همشهریان عزیز درخواست می شود در صورت اطلاع از هرگونه تخلف صنفی، مراتب را به شماره تلفن 08421821240 اعلام کنند .
پایان پیام/ 92