اسماعیل پناهنده می گوید که فدراسیون هندبال و کمیته انضباطی جوری برنامه ریزی کردند که هیچ تیمی متضرر نشود و نه سیخ بسوزد و نه کباب!

سرپرست تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان در گفت و گو با ایسنا در خصوص آرای کمیته انضباطی فدراسیون هندبال در جریان تساوی بازی دو تیم فرازبام و فولاد اظهار کرد: رای با انجام جلسات متعدد و بررسی کارشناسان اعلام شده است و مشخص است که با تفکر زیادی رای کمیته انضباطی صادر شده است.
اسماعیل پناهنده گفت: جوری برنامه ریزی کردند که هیچ باشگاهی متضرر نشود. بالاخره باشگاه زغال سنگ طبس هم به تازگی وارد لیگ هندبال شده و سرمایه گذاری کرده است. از طرف دیگر باشگاه خائیز دهدشت باشگاه خصوصی است که همینطور سرمایه گذاری کرده و زحمت زیادی می کشد. سپاهان هم که از سال ۷۲ در لیگ بوده است. طوری برنامه ریزی کرده اند که نه سیخ بسوزد و نه کباب! یک تیم به صعودکنندگان اضافه کردند که از هر گروه ۴ تیم بالا بیاید. از نظر من خیلی هوشمندانه بوده و تیم ها هم پذیرفته اند.
وی در ادامه در پاسخ به این سوال که با این آرای کمیته انضباطی آیا بازیکنان ملی پوش (حیدرپور و صمصامی) آسیب نخواهند دید گفت: رای ها ۱۰۰ درصد نیست و تعلیقی است، یعنی اگر دوباره تکرار نشود بخشیده خواهند شد. حیدرپور هم می تواند بازی هایش را انجام دهد. فقط صمصامی چون از قبل هم یک رای کمیته انضباطی داشته و  آنجا تعلیقی بود اکنون حکمش قطعی شد.
وی در پاسخ به این موضوع که مگر شائبه تبانی برای تیم ها نبود اما بازیکنان محروم شدند گفت: انگار زورشان به بازیکنان رسید. البته سیاست هر فدراسیون این است که تیم ها و باشگاه ها حفظ شوند. هر رایی می دادند باشگاه های دیگری متضرر می شدند و شاید تصمیم نامعقول بود. شاید به این دلیل فدراسیون جوری رفتار کرد تا این قضایا به سمت ورزشکاران برود. باشگاه ها از بازیکنان حمایت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار