مریم ایراندوست: با دست خالی برابر ذوب آهن جنگیدیم

خبرگزاری تسنیم یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۸:۳۹
سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی پس از تساوی شاگردانش برابر تیم ذوب آهن گفت: با دست خالی برابر ذوبی ها به تساوی رسیدیم در حالی که این تیم از همه امکانات لازم برخوردار است.

- اخبار ورزشی -
مریم ایراندوست در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: بازی دو تیم ذوب آهن و ملوان بسیار خوب بود و هر دو تیم نمایش مطلوبی در زمین داشتند. تقریبا در دو نیمه بازی دست ملوان بود. دو توپ به تیر زدیم و 4 موقعیت صد درصد گل داشتم.
وی افزود: البته حضور زهره کودایی دروازه بان خوب ذوبی ها در دروازه باعث شده بود تا استرس به گلزنان ما وارد شود تا بازیکنان در شرایط سخت تری گل بزنند. متاسفانه توپ های ما گل نشد و نتوانستیم سه امتیاز این بازی را به دست بیاوریم.
سرمربی تیم ملوان بندرانزلی ادامه داد: ذوبی ها شاید یک موقعیت گل در صحنه کرنر داشتند و بازیکنان این تیم مدام در تله آفساید گیری ما افتادند. بازیکنان ملوان مثل همیشه جنگنده و با غیرت بازی کردند ومرکز زمین را در دست داشتند. واقعا حیف شد 3 امتیاز بازی را به دست نیاوردیم. این امتیاز در خانه می توانست جایگاه ما را در جدول بهتر کند.
ایراندوست یادآورشد: البته نتیجه تساوی در شرایطی برای تیم ما به دست آمد که نظر امکانات و مدیریت ما باشگاهی نداریم. در مقابل ذوب آهن امکانات لازم را در اختیار دارد و مدیرعامل این باشگاه خیلی خوب پشت تیم دخترا قرار دارد و از این تیم حمایت می کند.
وی تصریح کرد: در بازی این هفته سه بازیکن محروم ذوب آهن نیز محرومیت شان بخشیده شد و ما خوشحال شدیم تا در یک جدال برابر با این تیم به رقابت بپردازیم. دربازی رفت در اصفهان یک-یک شدیم و در برگشت نیز دو تیم به نتیجه تساوی بدون گل رضایت دادند. در رفت و برگشت دو تا تیم سه امتیاز بازی را نگرفتند.
سرمربی ملوان گفت: به بازیکنان ملوان خسته نباشید می گویم که با غیرت بازی کردند با جان و دل در بازی ...

سرخط اخبار