گروه کشتیرانی، یکی از اتاق‌های جنگ تحریم نابرابر

لوگوی واحد مرکزی خبر واحد مرکزی خبر . سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۲:۱۶
وزیر کار: امروزه گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در شرایط جنگ اقتصادی نابرابر به یکی از اتاق های جنگ تحریم های ظالمانه تبدیل شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی وزارت کار، شریعتمداری با تقدیر از تلاش های گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، به عنوان بزرگ ترین هلدینگ حمل و نقل کشور به ویژه در دوران تحریم و جنگ اقتصادی، گفت: در شرایط عادی، کار کردن امری طبیعی است، اما آنچه اهمیت فعالیت های گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران را چندین برابر می کند، کار در شرایط تحریم است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست با مدیر عامل شرکت گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و تعدادی از کارکنان این مجموعه، گفت: گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با فعالیت های شبانه روزی در حوزه صادرات، واردات و ... نقشه بدخواهان کشور را برای ایجاد اختلال در نظام کالا های اساسی نقش بر آب کرده است. دشمن به دنبال قطع صادرات و واردات کشور بود، اما بخش عمده ای از ناکامی بدخواهان نظام، حاصل فعالیت و مسئولیت پذیری کارکنان ارزشمند گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران است.
وی تاکید کرد: درشرایط جنگ تحمیلی محدودیت هایی در زمینه نقل و انتقال کالا و ... وجود نداشت و درنهایت حمله ای انجام می شد، اما امروزه سراسر جهان صحنه ای مین گذاری شده درعرصه اسناد، مدارک، نقل و انتقال کالا ها و ... است و باید در این تغییر چینش رفتاری متفاوت داشت. سایه شوم تحریم امروزه بر سرکشورماست و باید در این شرایط طوری رفتار کنیم که امکان سوء استفاده نیز وجود نداشته باشد.
شریعتمداری یادآورشد: گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران دردوران جنگ تحمیلی نیز برای امنیت و آرامش مردم کشور تلاش می کردند، اما اکنون دراحاطه تحریم ها و در شرایطی متفاوت در حوزه حکمرانی شرکتی نیز امانتدارخوب اموال بازنشستگان است.
وزیر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار
لوگوی فرتاک نیوز فرتاک نیوز .