ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در استان های کردستان، کهگیلویه و بویراحمد و گلستان با ثبت نام ۹۹۲ نفر در دقایق اولیه ثبت نام به نشانی tem.mrud.ir آغاز شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن از ساعت ۱۰ صبح امروز ۲۵ آبانماه در استان های کردستان، کهگیلویه و بویراحمد و گلستان آغاز شده است.
بنا بر اعلام دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی، ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن از طریق نشانی tem.mrud.ir در حال انجام است و طبق آخرین آمار در استان کردستان ۸۰۳ نفر، در کهگیلویه و بویراحمد ۴۶ نفر و در گلستان ۱۴۳ نفر ثبت نام کرده اند.
بنا بر اعلام، ثبت نام در استان های فوق از امروز ۲۵ آبان شروع شده و تا ساعات پایانی روز ۲۷ آبان ادامه دارد.
گفتنی است: در طرح اقدام ملی مسکن، ۴۰۰ هزار واحد مسکونی، امسال و سال آینده در سراسر کشور احداث می شود که ۲۰۰ هزار واحد آن در شهرهای جدید توسط شرکت عمران شهرهای جدید، ۱۰۰ هزار واحد آن در بافت های فرسوده توسط شرکت بازآفرینی شهری ایران و ۱۰۰ هزار واحد در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی احداث خواهد شد.
شایان ذکر است: متقاضیان ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن باید چهار شرط اصلی تاهل، عدم استفاده از امکانات و تسهیلات دولتی، سابقه سکونت پنج ساله در شهر موردتقاضا، نداشتن سابقه استفاده از تسهیلات دولتی برای خرید یا ساخت مسکن را رعایت کنند.
بیشتر بخوانید: 300 روستای کشور در طرح هدف گردشگری هستند دغدغه کمبود مسکن در کشور جدی است/ محمد اسلامی یک شخصیت جهادی و انقلابی است

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار