رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: در صورتی که یگان مربوطه اطلاعات کامل را به همراه آدرس سربازان در سامانه سازمان وظیفه عمومی ثبت کرده باشد حداکثر طی مدت ۱۵ روز، پس از اینکه کارت های پایان خدمت سربازی در نیروی انتظامی چاپ شد به آدرس ارائه شده پست خواهد شد.

به گزارش ایسنا، سردار تقی مهری در این باره اظهار کرد: سربازانی که در حال خدمت مقدس سربازی هستند پس از پایان خدمت سربازی، تسویه حسابشان را از یگان مربوطه انجام می دهند.
وی ادامه داد: در صورتی که یگان مربوطه اطلاعات کامل را به همراه آدرس سربازان در سامانه سازمان وظیفه عمومی ثبت کرده باشد حداکثر طی مدت ۱۵ روز، پس از اینکه کارت های پایان خدمت سربازی در نیروی انتظامی چاپ شد به آدرس ارائه شده پست خواهد شد، بنابراین از نظر زمان تقریبا ۱۵ روز بعد، کارت پایان خدمت به دست سربازانی که خدمتشان به اتمام رسیده، تسویه حساب کرده اند و آن یگان نیز موارد لازم را ثبت کرده، خواهد رسید.
رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: از زمانی که مدت سربازی در یگان خدمتش به اتمام برسد و تسویه حسابش را انجام دهد و تمام این موارد لازم در سامانه ای که مشخص شده را ثبت کند، این اطلاعات به صورت سیستمی در اختیار سامانه نیروی انتظامی در سامانه وظیمه عمومی قرار گرفته و پس از آن برای چاپ و ارسال آماده می شود.
وی ادامه داد: اگر ارسال کارت پس از حداکثر زمان اعلام شده نیز انجام نشد باید بررسی های لازم صورت گیرد. زمانی که کارت چاپ می شود پیامکی برای فرد ارسال می شود، اگر با این حال کارت ارسال نشود فرد باید ابتدا به مرکز پست محل سکونتش مراجعه کرده و اگر آن جا نبود می تواند به دفاتر پلیس +۱۰ یا به مقر سازمان وظیفه عمومی در شهرستان ها مراجعه کند. پیگیری از طریق ارتباط با شماره تماس ۰۹۶۴۸۰ یا سامانه vazifeh.police.ir نیز امکان پذیر است.
سردار مهری گفت: اگر اطلاعات کارت های هوشمند پایان خدمت با اطلاعات اصلی مغایرت داشت، باید به یگان محل خدمت مراجعه شود تا پس از آن ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری