نفرات برتر دومین دوره جام رسانه مینی گلف معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دومین دوره مسابقات جام رسانه امروز برگزار شد و نفرات برتر معرفی شدند.
اسامی نفرات برتر به شرح زیر است:
بانوان:
محیا شهسواری از تسنیم
بهاره محمدی از فارس
هاجر علیزاده از فیلمسازان جوان
مردان:
اکبر داداش زاده از ایران
سیامک خاجی از روزنانه فرهیختگان
جعفر جدی از تسنیم
مهرداد جمشیدی، در این مراسم این جام گفت: برای دومین سال متوالی و در دو سال گذشته این مسابقه در قالب جام رسانه برگزار شده و اگر فعالیت های فدراسیون گلف دیده شده مرهون اصحاب رسانه است که در کنار ورزش و فدراسیون هستند و اخبار و رویدادهای فدراسیون را منعکس کردند.
وی در ادامه افزود: ما هم به رسم قدردانی هر ساله این جام را داریم و امیدواریم روز خوب و خاطره انگیزی را رقم بزنیم. مینی گلف یک رشته خانوادگی است و تمام افراد می توانند در کنار هم به این ورزش بپردازند.
وی تاکید کرد: بحث ایثار همواره در جامعه ما فراتر از این واژه بوده و اگر ایثار بر حسب وظیفه ذاتی باشد در کشور ما فراتر است و در بحران ها دیدید که فراتر از وظیفه افراد قدم های بلندتری را به صورت داوطلبانه برداشتند.
حمید عزیزی، رئیس فدراسیون گلف در مراسم اختتامیه این جام اظهار داشت: فدراسیون گلف نقش اصحاب رسانه را به عنوان رکن توسعه پذیرفته و به آن توجه کرده است. جام رسانه سال قبل با حضور ۱۰۰ نفر برگزار شد و امسال از یک سو پروتکل ها و از سوی دیگر نیاز به نشاط جامعه و اهالی رسانه باعث شد این مسابقه با ۷۰ نفر برگزار شود.
وی در ادامه افزود: اصحاب رسانه معلمین قوی و قدرتمند جامعه هستند و این باعث می شود توجه رسانه را به این رشته حلب و از طریق ظرفیت های آنها رشته های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار