باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با انتشار بیانیه ای به صحبت های مدیران و کارمندان تیم های مختلف لیگ برتری، واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، در این بیانیه آمده است:
یک ماه از تعطیلی لیگ می گذرد و همچنان اظهارات غیرمسئولانه و اشتباه مدیران و کارمندان باشگاه های رقیب ادامه دارد. اظهاراتی که هدف آن تهمت به باشگاه پرسپولیس است؛ یک روز، گذشته و اسطوره هایش را هدف می گیرند و روز دیگر به سراغ امروز می آیند و بیم آن است که تمام این بحث های مضحک، با توجه به عدم برخورد از سوی نهادهای ذی ربط تمامی هم نداشته باشد و عدم واکنش ما هم بر توهم آنان بیافزاید.
اگرچه مشکلات مردم به حدی است که وقت به فوتبال نمی رسد، اما ما خود را در برابر پرسپولیس و طرفداران میلیونی اش مسئول دانسته و فارغ از آن، دفاع از واقعیت را وظیفه خود می دانیم.
اظهار نظر اشتباه مسئولان تیم رقیب که در زمین شکست خوردند و در جدول نیز پایین تر هستند، بهانه ای شده تا دوباره بدیهیات را مرور کنیم. بدیهیاتی که البته شاید نیازی به نوشتن درباره آن نباشد و کافی است همان افراد که ادعای نظر کارشناسی دارند، نگاهی به جدول مسابقات بیندازند تا به اشتباه شاید عمدی خود در گفتار پی ببرند. این که اعتقاد دارند 15 بازی نخست با هر تقویم، برنامه ریزی و بازی معوقه ای که ثبت شده باشد، پایان نیم فصل است، باعث شده تا عجیب ترین ادعایشان را ثبت کنیم؛ ادعای امروز حتی عجیب تر از آن زمانی است که گفتند به خاطر حکم محرومیت طارمی، بازی های پیش از اعلام محرومیت باید 3-0 شود یا همین صحبت های اخیرشان درباره گرم کردن در رختکن که به قدری «زرد» بود که مورد توجه بوقچی های مجازی شان هم قرار نگرفت!
اما برای آن هایی که هنوز درباره صدرنشین واقعی نیم فصل تردید دارند، باید توضیحاتی داده شود. نیم فصل ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار