جایزه جوان نوآور ماندگار؛ یادگار دانشجوی شهید دانشگاه آزاد

لوگوی ایرنا ایرنا . دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹ - ساعت ۱۱:۱۸
تهران- ایرنا- جایزه عالی جوان نوآور ماندگار، یادواره شهید مصطفی موسوی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی اعطا می شود.

به گزارش خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب با عنوان دانشگاه کارآفرین و موسسه فرهنگی هنری مطالعات جامع رستا بنابر مسوولیت اجتماعی خویش، طرح جایزه عالی جوان نوآور ماندگار را در دستور کار خود قرار داده اند.
این جایزه مزین به نام و صفات شخصیتی شهید سید مصطفی موسوی، جوان ترین شهید مدافع حرم و دانشجوی رشته مهندسی مکانیک این دانشگاه است.
جایزه شهید موسوی بر آن است جوانان برتر و نوآوران ایرانی از همه اقشار اجتماع را فراخوانده و شناسایی کند؛ به عبارت دیگر، هدف از این یادوآره انتخاب جوان نوآور و ماندگار در زمینه مسوولیت اجتماعی، مشارکت نوآورانه در حل مسایل منطقه خود، کشور همچنین افزایش پویایی و ایجاد فرصت های برابر است.
شرکت کنندگان
شرکت کنندگان جشنواره جایزه سید مصطفی موسوی در ۲ سطح دانشجویی و آزاد مجاز به شرکت در این رویداد هستند.
در بخش دانشجویی، دختران و پسران دانشجو در بازه سنی ۱۸ تا ۳۵ سال بدون محدودیت مذهب مورد تایید جمهوری اسلامی ایران از تمام دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری امکان شرکت در این جشنواره دارند.
گروه دوم یا آزاد را دختران و پسران در سنین ۱۸ تا ۳۵ سال با تابعیت ایرانی بدون محدودیت مذهب مورد تایید تشکیل می دهد.
شهید موسوی را بیشتر بشناسیم
شهید مصطفی موسوی ۱۸ آبان ماه سال ۷۴ دیده به جهان گشود. این شهید مدافع حرم از همان سال های کودکی و نوجوانی ذهن خلاقی داشت و استعداد مهندسی اش نمایان بود. او شهید چمران، شهید عباس بابایی و شهید آوینی را الگوی خود قرارداده بود و کتاب های دکتری شریعتی و تفاسیر قرآن را مطالعه می کرد. شهید موسوی در یکی از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار
لوگوی فرتاک نیوز فرتاک نیوز .