استراماچونی و استقلال بهترین های هفته

برترینها شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۳:۲۵
هفته دهم لیگ برتر برگزار شد و بازیکن تیم پرسپولیس و سرمربی تیم استقلال لقب بهترین های هفته را دریافت کردند.

خبرگزاری فارس: هفته دهم لیگ برتر با برگزاری 8 بازی در شهرهای مختلف کشورمان و طی چهار روز برگزار شد. در این هفته با توجه به نتایج بدست آمده تیم سپاهان صدرنشینی خودر ا در جدول رده بندی لیگ برتر حفظ کرد اما تیم شهر خودرو با یک بازی کمتر و با دو اختلاف امتیاز به رده دوم لیگ صعود کرد.
از نکات جالب توجه هفته دهم لیگ برتر عدم شکست ناپذیری سپاهان و نفت مسجدسلیمان است که تنها تیم هایی هستند که تا اینجای لیگ در مسابقات شکست نخورده اند.
نتایج هفته دهم لیگ برتر
فولاد صفر- پرسپولیس یک
استقلال 5- نفت آبادان صفر
سپاهان 2- تراکتور صفر
پیکان یک - سایپا صفر
ماشین سازی 2- ذوب آهن یک
شهر خودرو یک - پارس جنوبی صفر
نفت مسجد سلیمان صفر- نساجی مازندران صفر
شاهین شهرداری بوشهر یک - گل گهر سیرجان یک
تیم هفته: استقلال
تیم فوتبال استقلال موفق شد پرگل ترین برد هفته دهم لیگ برتر را به سود خود ثبت کند. شاگردان استراماچونی بعد از برد پرگل مقابل تراکتور در تبریز این بار هم موفق شدند تیم خوب نفت آبادان را در تهران با 5 گل شکست دهند و صعود خوبی در جدول رده بندی لیگ برتر بدست آوردند. استقلال با این برد 18 امتیازی شده و به رده چهارم جدول صعود کرد.
بازیکن هفته: مهدی ترابی
ترابی با وجود اینکه در پرسپولیس یک مهاجم کامل نیست و بیشتر در پست وینگر بازی می کند اما موفق شده امسال در بازی های حساسی برای پرسپولیس گلزنی کند. ترابی این هفته در اهواز و از روی نقطه پنالتی گل سه امتیازی سرخ پوشان را مقابل فولاد در اهواز به ثمر رساند تا پس از از دست رفتن پنالتی علی علیپور در بازی با ماشین سازی اینبار این بازیکن بدون کمترین ریسک دروازه فولاد را باز کرد.
مربی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار