مصوبات ستادهای تسهیل و رفع موانع تولید لازم الاجراست

لوگوی ایرنا ایرنا . شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۶:۳۴
زاهدان- ایرنا- دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: مصوبات ستادهای تسهیل و رفع موانع تولید لازم الاجر و به گونه ای باید باشد که واحد تولیدی تعطیل نشود.

به گزارش ایرنا میثم زالی روز شنبه در نشست مشترک با دادستان عمومی و انقلاب زاهدان اظهارداشت: در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور ۱۲ وزیر و رییس دستگاه دولتی حضور دارند و مسوولیت این ستاد در استان ها برعهده استانداران و به دبیری سازمان های صنعت، معدن و تجارت است.
وی با بیان اینکه قطعا با هربخشی که بخواهد در روند تولید اختلال ایجاد کند برخورد قانونی انجام می شود و در این زمینه قوه قضاییه بسیار هوشمندانه ودقیق ورود کرده  گفت:در اوج تحریم ها منطقی نیست که واحد تولیدی تعطیل شود و زمانی که سرمایه گذار تمام سرمایه خود را در بخش تولید سرمایه گذاری کرده باید چرخ تولید بچرخد و مسوولان قضایی در این زمینه عدالت را اجرا خواهند کرد.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زاهدان نیز در این نشست با بیان اینکه قوه قضاییه نیز دغدغه تولید دارد و هر کجا رونق تولید باشد حقوق عامه مردم رعایت و افزایش تولید باعث کاهش بزهکاری در جامعه می شود بیان کرد: خوشبختانه سیاست های این قوه بیشتر حمایت از تولید بوده و به صورت هفتگی بازدید از واحدهای تولیدی انجام می شود.
مهدی شمس آبادی با اشاره به اینکه در برخی زمینه ها بروکراسی های زائد باید کاهش پیدا کند تا سرمایه گذاران راحت تر سرمایه گذاری کنند و ما نیز در کنار آنان و تولیدکنندگان خواهیم بود گفت: نگاه های همه مسوولان و بانک ها به تولید باید باشد، چون تولید در همه ابعاد و بویژه بعد اجتماعی کمک خواهد کرد.
مسعود قائنی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری سیستان و بلوچستان نیز در این نشست یکی از مشکلات عمده تولید و واحدهای تولیدی را مسائل بانکی دانست و گفت: قوه قضائیه در این زمینه بسیار هوشمندانه و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار