گروه فعالیت های قرآنی رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجن از برگزاری کارگاه طرح بازآموزی مربیان قرآن با موضوع روش های نوین تدریس، ویژه مربیان و مدیران قرآنی در شهرستان بروجن خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین سید ابوالفضل صالحی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجن در گفت وگو با ایکنا از چهارمحال وبختیاری، اظهار کرد: طرح بازآموزی مربیان قرآن با موضوع روش های نوین تدریس در بروجن با حضور ۶۰ مربی قرآن کریم در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد.
حجت الاسلام صالحی بیان کرد: با عنایت به دانش افزایی و به روز شدن آموزش های قرآنی مربیان، طرح بازآموزی مربیان قرآن با موضوع روش های نوین تدریس در چهار مرحله روخوانی و روان خوانی، تجوید مقدماتی و پیشرفته و ترتیل برگزار می شود که مرحله روخوانی و روان خوانی آن نهم و ۱۶ آبان برگزار شد که آزمون پایانی مرحله اول در تاریخ ۲۳ آبان ماه برگزار می شود.
وی افزود: این کارگاه آموزشی برای بازآموزی روش ها و فن های تدریس قرآن کریم، کاربرد مهارت های تدریس و روانشناسی در آموزش قرآن، آشنایی با شیوه نامه اجرایی برنامه آموزش قرآن کریم بود که با استقبال خوب خواهران اجرا شد.
وی هدف از تشکیل این کارگاه را ارتقای دانش مدیران و مربیان قرآنی شهرستان بروجن دانست و یادآور شد این کارگاه در ۶۰ ساعت آموزشی و با تدریس صادق حیدری، قاری برجسته استان، مدرس دانشگاه و از مدرسان فن های نوین آموزش قران کریم برگزار شد.
حجت الاسلام صالحی تصریح کرد: این کارگاه ویژه مربیان مؤسسه های قرآنی، خانه های قرآنی شهری و روستای، حافظان، قاریان و مربیان خانگی قرآن کریم شهرستان بروجن بود که این مربیان در مراکز قرآنی و جلسات خانگی در حال آموزش قرآن به قرآن آموزان هستند.
وی گفت: امسال تاکنون تعداد یک هزار قرآن آموز در مراکز قرآنی این شهرستان آموزش دیده اند و تعدادی هم در حال آموزش و یادگیری هستند.
گفتنی است، تعداد ۲۵ مؤسسه و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار