معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: زمانی برنده واقعی انتخابات، مردم خواهند بود که نامزدها به سمت ارائه برنامه و حل مسئله بروند و نامزدی انتخاب شود که به دنبال حل مسائل اصلی کشور است.

به گزارش خبرنگار حوزه تشکل های دانشگاهی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا ، حامد اقبالی صبح امروز در نشست خبری نقش آفرینی بسیج دانشجویی در عرصه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و رونمایی از کتاب بهارستان اظهار کرد: رویکرد سازمان بسیج دانشجویی مسئله محوری و راه افتادن نهضت مسئله محوری است، این رویکرد در تمام عرصه ها ظهور و بروز پیدا خواهد کرد و یکی از مهم ترین عرصه ها، انتخابات مجلس شورای اسلامی است.
وی افزود: در بحث انتخابات مجلس شورای اسلامی مسائلی مطرح می شود که حول این مسائل دوگانه هایی برجسته می شود؛ برخی از کاندیداها از دوگانه هایی که بعضا کاذب بوده و مصرف انتخاباتی دارند، برای کسب رأی استفاده می کنند؛ بنابراین باید مسائل انتخابات را به سمتی هدایت کنیم که دوگانه های کاذب مجالی برای بحث پیدا نکنند و مسائل اصلی کشور طرح شود.
معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی کشور بیان کرد: با طرح شمسا از سوی سازمان بسیج دانشجویی، مسائل اولویت دار کشور از طریق جمع سپاری توسط دانشجویان شناسایی می شوند.
اقبالی عنوان کرد: در کتاب بهارستان مسائل مهم و اولویت دار کمیسیون های مجلس شورای اسلامی احصاء شده است، با مطالبه گری این موضوعات نامزدهای انتخاباتی به سمتی می روند تا برنامه های خود را پیرامون مسائل مهم و اولویت دار کشور تدوین و مطرح کنند.
وی عنوان کرد: چرا کاندیداها بیش از بستن برنامه به دنبال بستن لیست ها هستند؟ چرا ائتلاف ها برای حل مشکلات کشور برنامه های خود را ارائه نمی کنند؟ اکنون دغدغه جریان های سیاسی تنظیم لیست نامزدهای پیشنهادی خود است و تمرکز بر حل مسئله و برنامه محوری ندارند.
معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری