تهران- ایرنا- فرماندار پیشین پاکدشت گفت: کشاورزان پاکدشتی با تولید سالانه ۴۵۷ هزار و ۵۲۶ تن انواع محصولات زراعی و باغی به ارزش ۷۴ هزار میلیارد و ۱۵۴ میلیون ریال شعار جهش تولید مد نظر رهبر معظم انقلاب را محقق کردند.

به گزارش ایرنا از اعلام روز جمعه فرمانداری پاکدشت، هادی تمهیدی درآئین تکریم و معارفه مدیر جدید جهاد کشاورزی این شهرستان که روز گذشته انجام شد، گفت: در کنار فعالیت های صنعتی، شهرستان پاکدشت در تولید محصولات کشاورزی نیز یکی از مناطق پیشرو در کشور محسوب می شود که توانسته بسیاری از محصولات غذایی را تولید و روانه بازار مصرف کند.
وی افزود: کشاورزان پاکدشت سالانه ۵ هزار هکتار از اراضی کشاورزی را زیر کشت گندم، ۳ هزار و ۴۰۰ هکتار جو، ۲ هزار و ۵۷۰ هکتار ذرت، ۹۸ هکتار کلزا، هزار و ۱۰۳ هکتار را زیر کشت نباتات علوفه ای می برند و بیش از ۵۰ هزار تن گندم و جو، ۱۲۸ هزار تن ذرت و ۲۰۹ تن کلزا تولید می کنند.
وی اظهار کرد: پاکدشت باتولید سالانه یک میلیارد و ۱۴۶ میلیون عدد گل ، پایتخت تولید گل شاخه بریده کشور محسوب می شود.
تمهیدی گفت: پاکدشت از هزار و ۲۳۷ هکتار گلخانه برخوردار است که از این میزان، ۹۸۷ هکتار زیر کشت گل و گیاه و ۲۵۰ هکتار زیر کشت سبزی و صیفی می رود.
وی اظهار کرد: حرکت به سمت کشاورزی نوین، استفاده از فناوری های جدید در آبیاری محصولات کشاورزی، حرکت به سمت کشت گلخانه ای به عنوان اولویت دولت در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و بهره گیری از نظرات کارشناسانه در توسعه فعالیت های کشاورزی از اولویت های مدیریت جهاد کشاورزی باشد.
در این مراسم جمال فرامرزی به عنوان مدیر جدید جهاد کشاورزی پاکدشت معرفی و از تلاش های محمود امیری تقدیر شد.
با حکم استاندار تهران، فرمانداران سه شهرستان بهارستان، فیروزکوه و پاکدشت جابجا شدند و افراد جدیدی بر این مسندها تکیه زدند.
به گزارش ایرنا، از اعلام روز جمعه استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در احکامی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار