موسیقی ما - ضبط تیتراژ پایانی سریال تلویزیونی «وارش» به کارگردانی احمد کاوری شب گذشته با حضور سالار عقیلی و پیمان خازنی به پایان رسید.
به گزارش «موسیقی ما»، این خواننده سرشناس کشورمان درباره این همکاری گفت: «همزمان با دیدن بخش هایی از این سریال و حضور «پیمان خازنی» در مقام آهنگساز، علاقه مند شدم این پیشنهاد را بپذیرم. از آنجایی که قبلاً با این آهنگساز خوش ذوق موفق به ارائه آثاری مطلوب شده بودم، امیدوارم این اثر بتواند جمعیت جدیدی از مخاطبان را به سمت من و موسیقی ملی ایران جذب کند.»
عقیلی درباره اینکه این روزها خواننده های موسیقی سنتی به سمت خواندن آثاری با درون مایه پاپ رفته اند، گفت: «استادانی چون زنده یاد غلامحسین خان بنان و محمدرضا شجریان، بیش از نیم قرن در یک مسیر هنری گام برداشته اند و همین موجب ماندگاری نام و آثارشان شد. در مسیر ماندن خیلی مهم است و من هم تلاش می کنم مسیری را که از آغاز آموخته ام پی بگیرم و طبق همان زیبایی شناسی پیش بروم.»
«پیمان خازنی» که پیش از این آلبوم به «یاد من باش» را با سالار عقیلی روانه بازار کرده، درباره این همکاری گفت: «من به واسطه «کامبیز دارابی» مجری طرح به این پروژه دعوت شدم و پس از تماشای قسمت های اولیه سریال وارش متوجه شدم که با یک سریال کاملاً ایرانی مبتنی بر اصالت های فرهنگی مواجهم که در دل آن پرداختن به فرهنگ ایرانی در چند دهه اهمیت فراوانی دارد. این مسئله علاوه بر جذابیت های پنهانش، چالش های بزرگی برای من داشت.»
این آهنگساز در خصوص بافت موسیقایی اثرش افزود: «در تیتراژ آغازین و پایانی این سریال از ژانر موسیقی ارکسترال بهره برده ام. دلیلش هم این بود که ماجراهای رخ داده در وارش ...

سرخط اخبار