حیدری در جلسه شورای آموزش و پرورش گفت: آموزش بر اساس نیازسنجی، کارآفرینی و ایجاد شغل را به دنبال دارد و هدف کلی از اجرای طرح " ایران مهارت"، ایجاد روحیه کارآفرینی در بین دانش آموزان و شکوفایی استعدادهاست.

به گزارش خبرنگار خبر گزاری شبستان از لنگرود، « رحیم حیدری » در جلسه شورای آموزش و پرورش که امروز ( دوشنبه، ۵ آبان) در در سالن کنفرانس پژوهشگاه معلم برگزار شد، با تبریک آغاز امامت و ولایت امام عصر ( عج)، گفت: هر مجموعه برای اینکه مستحکم و روبه جلو باشد ضرورت دارد قله هایی برای خود تعریف کند و به سمت جلو حرکت کند.
فرماندار شهرستان لنگرود با اشاره به جایگاه علمی شهرستان در استان که از جایگاه ارزشمندی برخوردار است، اظهار کرد: کرونا آسیب های جدی به لحاظ اقتصادی، اجتماعی ایجاد کرده و در عین حال نیز فرصت هایی ایجاد کرد که اوج آن در مساعدت مردم به همدیگر توجه به موضوع سلامت و بهداشت و اینکه انسان ها را متوجه این کرد که هنوز هیچ نمی دانند.
حیدری ادامه داد: خانواده ها در شرایط کرونایی متوجه شدند که باید به افراد بی بضاعت در این دوران کمک کنند با مشارکت در طرح مواسات اثبات کردند که همیشه همراه هستند.
فرماندار شهرستان لنگرود با اشاره به ضرورت توجه به آموزش و پرورش، اندیشه و فکر و ترویج آن در جامعه، خاطرنشان کرد: هدف از تشکیل شورای آموزش و پرورش این است که تعقل و نظارت در بین مردم برده شود و طرح آجر به آجر و وقف های مشارکتی در شرایطی که امکان ساخت مدرسه و .... نیست می تواند با تهیه یک آجر از یک مدرسه در ثواب آن شریک باشند و از ظرفیت شوراها و دهیاران و اصناف و ..... در طرح آجر به آجر استفاده شود.
حیدری با اشاره به طرح ایران مهارت و اینکه آموزش بر اساس نیازسنجی، کارآفرینی و ایجاد شغل را به دنبال دارد، اظهار کرد: هدف کلی از اجرای ایران مهارت، ایجاد روحیه کارآفرینی در بین دانش آموزان و شکوفایی استعدادها است.
*۴۰۰ دانش آموز ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار