ساعاتی پیش 5 نفر به یک مامور نیروی انتظامی که در حال کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرستان بود تعرض و حمله کردند که این مامور دچار جراحت جزیی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، با شیوع کرونا ویروس در کشور و به تبع در ایلام، در راستای پیشگیری از این ویروس کشنده، گشت های مشترک با همکاری پلیس راه، شبکه های بهداشت و فرمانداران شهرستان های تابعه، راهداری و حمل و نقل جاده ای در ایست و بازرسی پلیس در مسیرهای ورودی استان استقرار یافت.
گروه های طرح غربالگری و اجرای تست کرونا در مبادی ورودی استان استقرار یافته و بدون هیچ ملاحظه ای از افرادی که به استان ورود می کنند تست کرونا گرفته می شود و کسانی که داری علائم این بیماری باشند باید تا اعلام نتیجه آزمایش قرنطینه شوند.
بنا بر اعلام منابع محلی، ساعاتی پیش مأمور انتظامی شهرستان دهلران در حین انجام ماموریت و کنترل ورود و خروج افراد به داخل شهر از سوی برخی افراد مورد حمله و تعرض قرار گرفت که متاسفانه در این درگیری سر مأمور انتظامی دچار جراحت شد.
در ادامه فیلم این درگیری آمده است:
در این راستا صابر نجومی دادستان شهرستان دهلران در گفت وگویی گفت: در این رابطه پنج نفر دستگیر شده و تفهیم اتهام شدند و اقدامات قانونی به عمل خواهد آمد.
وی هشدار داد: با افرادی که بخواهند کوچکترین تعرضی به مأموران و افرادی که در این راستا در حال اجرای تصمیم ها و مصوبات ملی هستند، داشته باشند، برخورد قاطع قضایی انجام می گیرد
 یکی از عوامل مهم بالا رفتن تعداد مبتلایان به کرونا در استان را ظرف چند روز گذشته ورود هم استانی های ایلامی مقیم خارج از استان است. 
انتهای پیام /970821/خ

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار