شیراز-ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی نیروهای مسلح در استان فارس گفت: طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان وابسته به این نهاد که از مهرماه ۹۹ اجرایی شده، بازخورد مثبتی به دنبال داشته است.

محمدعلی حامدی چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: براساس قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان که از سال ها پیش تصویب شده بود سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح نیز همانند سایر سازمان های بازنشستگی بحث افزایش حقوق را دنبال می کرد.
وی ادامه داد: با پیگیری ها مجدانه و همکاری معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه، افزایش حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح محقق شد و به طور متوسط بین ۴۵ تا ۵۵ درصد افزایش حقوق بازنشستگان را شاهد بودیم.
مدیرکل تامین اجتماعی نیروهای مسلح در استان فارس با تشکر از مسوولان ملی در تحقق مطالبه بازنشستگان و اجرای طرح همسان سازی حقوق آنان گفت: میانگین افزایش حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح حداقل ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بوده و به حقوق برخی از بازنشستگان چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزوده شده است.
حامدی افزود: تعداد بازنشستگان نیروهای مسلح در استان فارس قابل توجه هستند چرا که بسیاری از بازنشستگان استان های همجوار پس از بازنشستگی به این استان مهاجرت می کنند.
وی ادامه داد: اجرایی شدن طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان از نظر معیشت کمک قابل توجه و بزرگی به آنان می کند.
مدیرکل تامین اجتماعی نیروهای مسلح در استان فارس همچنین به اقدامات خوب صورت گرفته در سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح در یکسال گذشته اشاره کرد و گفت: اختصاص وام ۱۰ میلیون تومانی قرض الحسنه به بازنشستگان از جمله این اقدامات است که با سرعت خوبی در حال انجام است.
حامدی افزود: از دیگر اقدامات می توان به تلاش های صورت گرفته برای تامین مسکن بازنشستگان نیروهای مسلح اشاره کرد که کار خوبی براساس تفاهم نامه وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با وزیر راه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار