لاریجانی: با هیچ کشوری بنای جنگ نداریم

مشرق نیوز پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۶
رئیس مجلس شورای اسلامی در خراسان شمالی گفت: آمریکایی ها دشمنی خود را در سه سال اخیر بیشتر کرده اند٬ البته اگر مدیریت درست اقتصادی اعمال شود٬ عبور از شرایط تحریم راحت است.

به گزارش مشرق ، علی لاریجانی امروز در همایش ملی فرهنگی و ورزشی عشایر کشور اظهار داشت: نقش عشایر در کشور به عنوان ذخیره انقلاب در استقلال اقتصادی کشور غیرقابل انکار است.
بیشتر بخوانید:
وی با اشاره به جایگاه عشایر در کشور در راستای حفظ و صیانت از سرزمین ایران افزود: از هر جهت نقش عشایر در تاریخ ایران ممتاز می باشد که همواره مدافع منافع و امنیت ایران بوده و هستند که خوشبختانه در سال های اخیر توجه ویژه ای به حل مسائل عشایر در کشور شده است.
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به درخواست عشایر مبنی بر استحکام چادرهای آنها خاطرنشان کرد: یکی از خواسته های اساسی عشایر این است که در جایی که سکونت دارند اتاقک آنها استحکام داشته باشد تا با هر بارانی از بین نرود لذا باید توجه ویژه ای در راستای برطرف کردن این مشکل داشت.
لاریجانی با بیان اینکه نقش عشایر در خصوص تولید برای مسئولان کشور کاملا روشن و واضح است ادامه داد: در فراکسیون عشایر مجلس فعالیت های درخوری در راستای مشکلات عشایر انجام شده و در قانون برنامه و بودجه امسال تلاش شده که حمایت های ویژه ای از عشایر انجام بگیرد لذا با توجه به شرایط فعلی کشور و محدودیت تلاش بود که از منابع موجود کمک درخوری به عشایر بشود.
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمنی های آمریکا طی سه سال اخیر با ملت ایران بیش از پیش شده است خاطر نشان کرد: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی همواره با خصومت و دشمنی هایی از سوی آمریکایی ها و صهیونیست ها و همچنین برخی از کشورهای مسئله ساز منطقه مواجه بوده ایم و همچنان اراده آنها برای ضربه زدن به ملت ایران همچنان پابرجاست.
لاریجانی با اظهار اینکه تحریم های آمریکا علیه ایران ...

سرخط اخبار