بازتاب اخراج مهدی طارمی در رسانه های جهان + تصاویر

لوگوی پارسینه پارسینه . دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱:۵۵
پارسینه: اخراج مهدی طارمی در دیدار مقابل بنفیکا، در رسانه های جهان بازتاب زیادی داشته است.

خطاهای بی محابای مهدی طارمی در میانه میدان باز هم کار دست او داد. پس از اینکه این بازیکن در دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا در میانه زمین مرتکب خطایی شد که نیازی به انجام آن نبود، با کارت زردی که از عبدالرحمان الجاسم داوری قطری گرفت، دو اخطاره شد و دیدار نیمه نهایی مقابل ژاپن را از دست داد، حالا این اتفاق به شکل دیگری برای او تکرار شد.
شب گذشته و در دیدار مهم و حساس از هفته چهاردهم لیگ برتر پرتغال، پورتو در استادیوم دراگو میزبان بنفیکا بود. پس از آنکه الکس گریمالدو دروازه پورتو را باز کرد، ۸ دقیقه بعد مهدی طارمی در ادامه روند خیره کننده اش موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند اما این بازیکن ایرانی در دقیقه ۷۳ با تکلی خشن روی پای اوتامندی با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین بازی اخراج شد.
خطایی که ابتدا توسط داور با کارت زرد جریمه شد و سپس با صحبت های کمک داور ویدیویی، رنگ کارت تغییر پیدا کرد تا طارمی اکنون هم دیدار حساس مرحله نیمه نهایی لیگ کاپ مقابل اسپورتینگ که صدرنشین لیگ پرتغال نیز هست را از دست بدهد و هم اینکه بهترین فرصت پورتو برای کم کردن اختلاف این تیم با صدر جدول از دست برود آن هم در شبی که اسپورتینگ صدرنشین مقابل ریو آوه تیم سابق طارمی متوقف شده بود.
اخراج طارمی در رسانه های جهانی بازتاب گسترده ای داشت. روزنامه آبولا پرتغال با قراردادن عکسی از صحنه اخراج مهدی طارمی با تیتر بزرگ نوشته است: «تنش حداکثری». این روزنامه بر روی سایت رسمی خود نیز نوشته است: «طارمی با کارت قرمزی که دریافت کرد، دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ کاپ در مقابل اسپورتینگ را از دست داد.»
این روزنامه در ادامه نوشته است: « سرجیو کونسیسائو ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار