وضعیت بازار و کسب و کار در شهرستان گناوه بهبود یابد

خبرگزاری مهر پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۳۴

به گزارش خبرنگار مهر ، سید علی پاک نژاد عصر چهارشنبه در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان گناوه با تقدیر از همکاری بانک ها در پرداخت تسهیلات در سطح شهرستان اظهار داشت: بانک کشاورزی این شهرستان در سال گذشته یکی از بانک های شاخص در زمینه امهال وام ها در استان بود که جای تقدیر دارد.
وی با تاکید بر رعایت صرفه جویی در مصرف برق در شهرستان افزود: صرفه جویی در مصرف برق بخصوص در ساعات پیک مصرف از ضروریات است که از همه ادارات و بانک ها و مردم درخواست می شود که صرفه جویی را سرلوحه کار خود قرار دهند.
فرماندار گناوه گفت: با رعایت نکات صرفه جویی از بروز خاموشی و مشکلات برای مردم و شهرستان جلوگیری شود و اداره یا بانک هایی نیز که رعایت صرفه جویی را نکنند برق آنها قطع و اداراتی که رعایت کردند تقدیر شوند.
وی بیان کرد: شورای اسلامی شهر گناوه تا آخر خردادماه برای تصویب طرح سرمایه گذاری شهر گناوه اقدام کند و تصمیم های لازم در این زمینه صورت گیرد.
پاک نژاد با تاکید بر استفاده از نیروگاه های خورشیدی و انرژی های تجزیه پذیر در شهرستان گناوه تصریح کرد: استفاده از انرژی خورشیدی و انرژی های تجزیه پذیر و تبدیل انرژی خورشیدی به برق از موارد مهم در شهرستان و مدنظر ما است که از همه سرمایه گذاران، ادارات مرتبط و کسانی که توانایی فعالیت در این زمینه را دارند برای اقدام دعوت می شود.
وی یادآور شد: طرح دامپزشکی و تهیه لیست دامپزشکی در دستور کار اداره دامپزشکی و مالیات مرغداری ها در دستورکار اداره مالیاتی شهرستان باشد.
فرماندار گناوه خاطر نشان کرد: تعاونی هایی در سطح روستاها فعالیت می کنند که باید تعداد این تعاونی ها با همکاری کارگروه ...

سرخط اخبار