ظاهرا کاپیتان استقلال که نهایتا تا چندسال دیگر می تواند به دنیای فوتبالی خود ادامه دهد تصمیم گرفته تا مانند دیگر سلبریتی ها خود را وارد حواشی بکند تا بعد از خداحافظی از دنیای بازی بتواند در فضای فکری مردم زنده بماند.

به گزارش سرویس ورزشی صبح قزوین ؛دفاع راست تیم ملی که لباس زرد سپاهان را در لیگ برتر بر تن می کرد توانست با درخشش در این تیم پیشنهادات زیادی را برای خود دست و پا کند و نهایتا به جمع آبی های پایتخت بپیوندد. اما ظاهرا این کسب شهرت به خاطر بازی در یکی از تیم های پر طرفدار تهران باعث شده تا این بازیکن از حالت بازیکنی خارج شود و اصطلاحا خودش را گم کند!
جدا از جنجال خداحافظی سرمربی استقلال که به بحث داغ این روزهای فوتبال ایران تبدیل شده است، غفوری دایره انتقادات خود را به مدیریت و یا سرمربی این تیم محدود نکرده و با انتشار پستی در فضای مجازی، نحوه مدیریت در کشور را مورد انتقاد قرار داده است.
در ماه های گذشته هم که داستان «دخترآبی» پیش آمد، وریا غفوری خود را وارد ماجرا کرد و به مسئله ورود بانوان در ورزشگاه واکنش نشان داد. همان طور که قابل پیش بینی بود این کار او مورد حمایت چند سلبریتی هم قرار گرفت که به عنوان نمونه می توان به پست مهناز افشار در فضای مجازی اشاره کرد.
به نظر می رسد بازیکن استقلال خواسته یا ناخواسته بازیچه دست چند سلبریتی شده و شاید هم به این کار علاقمند است!
اما ماجرای صحبت های کاپیتان استقلال فقط به دختر آبی ختم نشد. در جریان تحریم های ظالمانه آمریکا بازیکن استقلال با انتشار پست تندی علیه وزیر امور خارجه، پا را فراتر گذاشت و با حمله مضحکانه و عوام فریبانه به سیاست های منطقه ای ایران، این موضوع را دستخوش تخریب قرار داد که مردم تاوان این هزینه را می دهند!
وریای استقلال در چند روز اخیر هم که با استعفای استراماچونی سرمربی فوتبال ایران همراه بود باز هم در فضای مجازی سرو صدا زیادی به پاکرد و با به کارگیری کلیدواژه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار