کرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج گفت: مردم با کار و داشتن برنامه بر طبق دستورات مقام معظم رهبری در رونق تولید و رفع مشکلات همراه مسئولان هستند.

آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی در خطبه های این هفته نماز جمعه کرج با بیان اینکه بایستی ظرفیت جوان ها را برای پیشبرد برنامه های کشور به کار گرفت، افزود: در همین استان البرز مردم حاضر هستند تا با همراهی مسئولان بر مشکلات فائق آیند، این همه جوان دانشمند و کار بلد داریم ، اما شاهدیم که در همین استان خودمان نیرویی ۶۰ ساله را از استان دیگر می آورند.
وی اضافه کرد: امروز با وجود اینکه نیاز به فضای همدلی هر چه بیشتر داریم در تریبون ها حرف هایی زده و تاریخ اسلام تحریف می شود در حالی که پیامبر اسلام(ص) با دشمن ۲ بار پیمان نبست.
حسینی همدانی در بخش دیگری از سخنان خود به قدرت امروز ایران اسلامی اشاره کرد و گفت : ایران قدرت برتر در دنیا محسوب می شود و آمریکا به این نتیجه رسیده که نمی تواند به فعالیت های ایران اسلامی پاسخ دهد، چنانچه این مهم را در ساقط شدن پهپاد دشمنان دیدیم.
وی با بیان اینکه در این شرایط بعضی از کمبود بودجه و عدم فروش نفت سخن می گویند، اظهار داشت: آنها می گویند ما دیگر نمی توانیم کاری کنیم، آیا منظور این نیست که اگر فشارشان را بیشتر کنید شاید نتیجه بدهد؟ آیا نعوذبالله خط دادن به دشمن نیست؟
امام جمعه کرج افزود: پیش از این برخی می گفتند نباید سلاح داشت و به دنبال آن رفت تا بتوانیم پیشرفت کنیم و برای پیشرفت علمی و تکنولوژی نباید به طور حتم سلاح داشت و باید کار دیپلماتیک کرد، باید کارها را از راه دیپلماسی جلو برد ولی امروز می گویند یکی از دستاوردهای آینده برجام که بی فرجام نیز هست خرید سلاح می باشد.
آیت الله حسینی همدانی با طرح این پرسش که چرا ناکارآمدی تیم اقتصادی و مدیریتی را به حساب دیگری می گذارید گفت: به دستگاه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار