ماجرای ناپدید شدن 20 ثانیه ای زهرا/ هیچ دوربینی لحظه ناپدید شدن زهرا را ثبت نکرده

عصر ایران جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۶
هر دوربینی که آن اطراف بود را دیده ایم. اما هیچ کدام زهرا را نشان نمی دهد. فقط دوربین آژانس، زهرا را نشان داده است.

مردم و سلبریتی ها برای پیدا کردن رد و سرنخی از زهرای ۲ ساله دست به کار شده اند؛ دختربچه ای که در عرض ۲۰ ثانیه جوری ناپدید شد که هیچ رد و سرنخی از خودش به جا نگذاشت.
به گزارش ایسنا، «شهروند» در ادامه نوشت: حتی جست وجوی هزار نفر از مردم و نیروهای آتش نشانی و هلال احمر باز هم به نتیجه نرسید. زهرا درست جلوی در خانه شان، در محله قلعه نو ورامین، وقتی همراه خواهر کوچکش می خواست وارد خانه شود، دور زد و مسیرش را تغییر داد. او داخل کوچه شد. ۲۰ ثانیه بیشتر در معرض دید نبود و دیگر هیچ کس او را ندید. هیچ دوربینی او را نشان نداد. هیچ جست وجویی به نتیجه نرسید. هیچ ردی از زهرا پیدا نشد. حالا دو روز است که پدر و مادر زهرا در آرزوی پیدا شدن حتی یک نشانه از دخترشان هستند. مهتاب کرامتی، علی کریمی، پرویز پرستویی و پرستو صالحی ازجمله سلبریتی هایی هستند که در فضای مجازی برای پیدا شدن این دختربچه از مردم کمک خواستند.
درحالی که پدر و مادر زهرا حال و روز خوبی ندارند، پسرعمه این دختربچه که برای پیدا شدن زهرا تلاش می کند، ماجرای ناپدید شدن زهرا را روایت کرد:
زهرا دقیقا چه روزی و چه ساعتی ناپدید شد؟
ساعت ۹ شب روز ۲۵ شهریور ماه بود که زهرا به همراه نفیسه خواهرش جلوی در خانه شان بود. گویا نفیسه به خانه بر می گردد. زهرا هم پشتش بوده و او هم وارد خانه می شود. اما در یک لحظه وقتی نفیسه بر می گردد، می بیند زهرا نیست.
نفیسه چند ساله است؟
۷ سال دارد. او دیده است که زهرا با او وارد خانه شده است، ولی انگار در راه پشیمان می شود و دوباره از خانه بیرون می رود. یک بلوز صورتی با یک شلوار سرمه ای تن زهرا بود، دمپایی هایش دستش بود یک گوشواره ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار