نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط فعلی کشور و تحریم های ظالمانه اقتصادی از سوی دشمنان ضرورت ارجاع به همان اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبری و عدم وابستگی به اقتصاد نفتی راهگشا است.

سیدکاظم دلخوش اباتری  در گفت وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی، گفت:فرمایشات رهبری مثل همیشه راهگشا است و بخشی از آن حمایت از تولیدات داخلی و مصون سازی اقتصاد کشور از تحریم ها است.
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت رهبری از تصمیمات سران قوا در راستای قوی سازی اقتصاد کشور، افزود:رهبر انقلاب اسلامی در این برهه حساس از قوای سه گانه حمایت کردند برای اینکه آسیبی به کشور نرسد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به نقش بی بدیل رهبری معظم انقلاب ،مطرح کرد: ایشان اعلام کردند که در این کار تخصص ندارم درحالی که شکسته نفسی می کنند؛ چراکه ایشان نخست وزیر کشور بوده اند،ایشان تاکید دارند که کار باید تخصصی باشد و به مردم آسیبی نرسد.
این نماینده مجلس با بیان اینکه تجربه را تجربه کردن خطا است، ادامه داد: ایشان ضمن اینکه تصمیمات مسولان را تایید کردند ما بعد از انقلاب بسیاری از موارد را تجربه کرده ایم و الان اگر بخواهیم دوباره آن ها تکرار کنیم کار درستی نیست. مواردی که بارها و بارها تجربه شده از طرف مسولان کار ناصوابی است.
بیشتربخوانید:
کبیری: اصلاح صحیح نظام بودجه ریزی مانع برداشت های نامتعارف از صندوق توسعه ملی می شود
دلخوش در ادامه افزود:دونرخی و سه نرخی کردن برخی کالاها را در اوایل انقلاب داشتیم که چیزی جز فساد برای کشور ندارد و ایجاد سه نرخ برای بنزین ممکن است مشکلاتی ایجاد کند و باید مراقب بود.
دلخوش با اشاره به موضوع طرح مدیریت مصرف سوخت،تاکید کرد:باید مراقب بود که در اجرای این طرح با مبالغی که قرار است به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار