علی فتح الله زاده ، مدیرعامل اسبق استقلال در صحبت هایی جالب به نامزدی علی کریمی در انتخابات فدراسیون فوتبال واکنش نشان داد و مدعی شد که کریمی به جای ریاست در فدراسیون باید عضو هیات رئیسه شود.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
به گزارش پارس فوتبال، علی فتح الله زاده مدیرعامل اسبق استقلال گفت در صحبت هایی مدعی شد که علی کریمی را به خاطر مرامش دوست دارد اما او باید عضو هیات رئیسه می شد نه کاندیدای ریاست.
علی فتح الله زاده درباره میزبانی در جام ملت های آسیا، اظهار داشت:
“ما کرونا را در کشور خوب کنترل کرده ایم، باید به این باور برسیم و تیم را کامل تجهیز کنیم. مهمترین موضوع مادی است و نباید مثل باشگاه ها باشد که شیرجه بزنند روی صندلی. دوستانی که به فدراسیون می آیند باید بدانند ۵۰۰ -۶۰۰ میلیارد برای میزبانی پول لازم داریم.”
وی درباره اینکه چرا نمی توان از فوتبال پول درآورد، افزود:
“مردم روی فوتبال حساس هستند اما ما به جای شایسته سالاری رفاقت می کنیم. اگر این روش در انتخابات باشد افراد کارآمد را انتخاب می کنیم. فوتبال ما به کارشناس، افراد اقتصادی، فنی مجرب نیازمند است.”
مدیرعامل اسبق استقلال، با بیان اینکه باید برنامه ها برای انتخاب رئیس فدراسیون فوتبال مورد بررسی قرار بگیرد، یادآور شد:
“ما باید بدانیم من که صاحب رای شده ام این رای حق الناس است. باید برنامه ها را مطالعه کرده و به برنامه رای دهیم. در قوانینی که در هیات رئیسه است، آنها می توانند به رئیس فدراسیون برخی موارد را تحمیل کنند که ظرف ۲۴ ساعت باید انجام شود در غیراین صورت تخلف کرده است اما ما دورهمی می نشینیم و هیات رئیسه امضا می کند. مثلا می گوییم قضیه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار