برای کنکوری های پر تلاش و مصمم چه خبری می تواند جذاب تر تخفیفات ویژه کتاب های کمک درسی باشد؟

بانک کتاب بیستک در آستانه شب یلدا طرح ویژه ای را برای تمامی داوطلبان در نظر گرفته که می تواند فرصتی ایده آل برای تهیه کتاب های کار کنکور و آموزش باشد. اگر فهرست بلند بالایی از کتاب کنکورهای نخریده دارید که باید در اولین فرصت تهیه کنید، پیشنهاد می کنیم این طرح ویژه را به طور دقیق مطالعه کنید و از این فرصت، بیشترین بهره را ببرید.
جشنواره یلدای بانک کتاب بیستک
داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ در میانه راه تورنومنت کنکور قرار دارند و از اینجا به بعد، رقابت رفته رفته سخت تر و جدی تر می شود. زمستان برای کنکوری ها فصل تلاش سخت و مطالعه فراوان است؛ چرا که بسیاری از داوطلبان هدفمند و سخت کوش، بهار را به مرور و تست زنی می پردازند و می خواهند که تا پیش از عید، یک دور کامل منابع کنکور را مطالعه کرده باشند.
به همین دلیل است که بانک کتاب بیستک هم برای آغاز این فصل مهم، طرح جشنواره یلدای خود را با فهرستی بلندبالا از انواع کتاب کمک درسی و کتاب کنکور آغاز کرده که داوطلبان بتوانند مهمات خود را برای این نبرد نفس گیر تکمیل کنند. در این جشنواره هر روز بر روی ۴۰ عنوان کتاب بیشتر از ۴۰% تخفیف قرار می گیرد و فرصتی فوق العاده است تا هر کتابی که موفق به خرید آن نشده اید را در همین روزها از بانک کتاب بیستک تهیه کنید. این طرح فوق العاده بر روی بهترین کتاب ها از بهترین انتشارات گذاشته شده و معمولاً کتاب های قرار گرفته در این فهرست کتاب هایی هستند که از بیشترین استقبال در بین داوطلبان برخوردار بوده اند.
نکته مهم این جشنواره آن است که هر روز کتاب های تازه ای در بخش جشنواره شب یلدا با بیشتر از ۴۰% تخفیف قرار می گیرد و به عبارت دیگر، هر روز ۴۰ عنوان کتاب تازه در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار