هم زمان با سفر استانی رئیس قوه قضائیه، ۶۳ نفر از زندانیان واجد شرایط استان سمنان آزاد شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، ظهر امروز طی مراسمی با حضور رئیس سازمان زندان ها و هم زمان با سفر استانی رئیس قوه قضائیه، ۶۳ نفر از زندانیان واجد شرایط استان سمنان آزاد شدند.
رئیس سازمان زندان ها در مراسم آزادی زندانیان زندان مرکزی سمنان گفت: سازمان زندان ها به دنبال آزادی زندانیان به هر قیمت نیست و اعتقاد داریم آزادی پیش از موعد بدون اطمینان از تأثیر برنامه های اصلاحی و تربیتی نوعی خیانت به فرد و جامعه است و البته ماندن زندانی پس از اطمینان از اصلاح نیز خیانت محسوب می شود.
محمدمهدی حاج محمدی خطاب به مددجویان گفت: اتفاقات خوب و تغییر مسیر زندگی مستلزم اراده و گام نخست است و شما می توانید تجربه داروی تلخ زندان را به خوبی به دوستانتان منتقل کنید و دستگیر آن ها باشید.
عضو شورای عالی قوه قضائیه تأکید کرد: پس از آزادی به قولی که در زمان زندانی بودن به خود و خداوند متعال دادید، پایبند باشید.
وی با بیان اینکه شهدا مانند ستاره راهنمای ما در تاریکی ها هستند، از مددجویان خواست زندگی شهید یدالله ندرلو را مطالعه کنند.
هم زمان با سفر رئیس قوه قضاییه به استان سمنان، ۶۳ نفر از زندانیان واجد شرایط آزاد شدند و ۲۳ نفر از این تعداد زندانی در زندان مرکزی سمنان حضور داشتند که امروز نامه آزادی خود را دریافت کردند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار