یزد در لیگ فوتبال کشور صاحب تیم شد/احیای شهید قندی بعد از یک دهه

خبرگزاری مهر پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰:۱۳

به گزارش خبرنگار مهر ، عبدالرضا دستا عصر امروز در نشستی خبری از تیم دار شدن استان یزد در لیگ فوتبال دسته دو کشور خبر داد و به تشریح روند خریداری امتیاز این تیم پرداخت.
وی اظهار داشت: سال گذشته جلسه ای با استاندار وقت یزد برگزار و بحث اهمیت فوتبال مطرح شد اما دو اتفاق از جمله حادثه بازیکنان مدرسه فوتبال یزد در گرجستان و بازنشسته شدن استاندار سبب متوقف شدن موضوع شد.
دستا خاطرنشان کرد: با استقرار استاندار جوان بر مسند استانداری، این موضوع دوباره در دست پیگیری قرار گرفت و خوشبختانه عزم استاندار جوان یزد برای صاحب تیم شدن یزد جزم بود و پیگیری های بسیار خوبی در این زمینه انجام دادند.
رئیس هیئت فوتبال استان یزد یادآور شد: جلسات به نحوی پیش رفت که در نهایت شرکت سیم و کابل شهید قندی یزد حاضر به پذیرش تیم داری شد و امتیاز یک تیم در لیگ دسته دو خریداری شد.
وی با اشاره به علت عدم پذیرش تیم داری توسط سایر شرکت ها بیان کرد: شرایط خاص اقتصادی از یک سو و حاشیه هایی که فوتبال ایجاد می کند از سوی دیگر سبب عدم پذیرش تیم داری شده است.
دستا ادامه داد: تمام امور مربوط به مجوزها و امور ستادی و اداری توسط هیئت فوتبال انجام شد و در نهایت چرخه طولانی دریافت امتیاز تیم به انتها رسید و یزد از دیشب صاحب تیم شده است.
وی با بیان اینکه مردم یزد خاطره خوبی از تیم شهید قندی دارند، اظهار امیدواری کرد: این تیم بتواند به دوران خوش گذشته بازگردد.
رئیس هیئت فوتبال استان یزد خاطرنشان کرد: این تیم از استان خوزستان خریداری شده و به زودی مراحل ایجاد ساختار باشگاه، کادر فنی و بازیکن انجام می شود.
وی در پاسخ به سئوال خبرنگاران در مورد علت عدم خرید امتیاز از لیگ ...

سرخط اخبار