مردان در سایه، از پس پرده بیرون آمدند/ دردسرهای ناتمام فرزندان آیت الله مصباح برای اصولگرایان

کارت دعوت جبهه پایداری برای احمدی نژاد/ بازی سهم خواهی آغاز شد

خبر آنلاین جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۷
جبهه پایداری سر سازگاری با اصولگرایان ندارد و گویی بازهم قرار است همچون چند انتخابات قبل، نقش یک استخوان در گلو را برای راست گرایان سیاست ایفا کنند.

فاطمه استیری: «اِن قُلت» ها زودتر از آنچه انتظار می رفت شروع شده است، قرار نیست پایداری ِ جبهه پایداری بر وحدت شکنی و یکه تازی در این انتخابات هم پایانی داشته باشد، آنهم درست در روزهایی که پالس های امیدوار کننده وحدت از شورای ائتلاف اصولگرایان و جامعه روحانیت به بیرون فرستاده می شد، اما اینبار هم آب سرد بر پیکره جریان اصولگرا را فرزندان سیاسی آیت الله مصباح فرو ریختند.
مردان در سایه، از پس پرده بیرون آمدند
مردان در سایه و پشت پرده جبهه پایداری یکی بعد از دیگری وارد صحنه می شوند تا دست فرمان و استراتژی انتخاباتی این جبهه را در واگویه های سیاسی خود رونمایی کنند، آقا تهرانی از جایگاه دبیرکل، ائتلاف انتخاباتی و پیران اصولگرا را به باد نقد می گیرد، روح الله حسینیان، چهره تصمیم ساز جبهه پایداری از مقبولیت احمدی نژاد می گوید تا احتمال پیوند دوباره این جبهه با احمدی نژادی ها را مطرح کند، سقای بی ریا، روانبخش، متقی فر و دیگر چهره های این جبهه نیز از احتمال لیست مستقل روایت می کنند. گویی تقسیم کاری جدی برای دردسر ایجاد کردن در جریان اصولگرا بین یاران و فرزندان آیت الله مصباح صورت گرفته است.
امیدی که سراب بود
چندی پیش بود که خبر دیدار دبیرکل این جبهه با آیت الله موحدی کرمانی و برخی اعضای موتلفه خبری شد. دیداری که گفته می شد نوید همراه شدن پایداری ها با تحرکات انتخاباتی شورای ائتلاف اصولگرایان است. گرچه همان روزها هم برخی پایداری ها حضور نماینده در شورای ائتلاف را رد می کردند اما حرفشان بر همراهی با شورای ائتلاف بود. همراهی که البته با شرط و شروطی نیز درباره شاخصه های انتخاب کاندیدای اصلح، ارزشی و انقلابی همراه بود. با این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار