مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بارش های رگباری باران در شب گذشته منجر به بروز خسارت در شهر منظریه، محله های منوچهرآباد و جرم افشار و روستای زیارتگاه شهرضا شد.

منصور شیشه فروش امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به بارش های شب گذشته در استان اصفهان اظهار داشت: بر اساس نقشه های هواشناسی رگبار شدید باران پیش بینی شده بود و اعلام هشدار کرده بودیم، بارش های رگباری باران در شب گذشته در بخش هایی از جنوب و شرق استان اصفهان منجر به بروز خسارت به اماکن مسکونی، باغ ها، معابر، مزارع و راه های ارتباطی و شبکه های برق و آب در شهر منظریه، محله های منوچهرآباد و جرم افشار و روستای زیارتگاه شهرضا شد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به خسارت سیلاب به روستاهای حارث آباد، احمدآباد،  رامشه و شهرک صنعتی آن واقع در بخش جرقویه علیای شهرستان اصفهان افزود: بلافاصله عوامل امدادی مدیریت بحران، هلال احمر، راهداری، شرکت آب، دهیاری و بخشدار در مناطق سیلابی حضور پیدا کردند و سیل بندها تقویت شد و سیلاب به مجاری دیگر هدایت شد و از مناطق مسکونی فاصله گرفت.
وی با بیان این که 20 منزل مسکونی در محله منوچهرآباد شهرضا تخلیه و دپوهایی زده شد و سیلاب هدایت شد تا جان افراد را نگیرد، گفت: در شهر منظریه شهرضا، 40 منزل آب گرفتگی و به آن آسیب وارد شد، 40 اکیپ امدادی حضور پیدا کردند و نسبت به تخلیه آب از منازل اقدام کردند و سیلاب هدایت شد.
شیشه فروش با بیان این که سیلاب سبب خسارت به دیواره باغ ها و مزارع و انباشتن گل و لای در مزارع و باغات شد، بیان کرد: به منظور پیشگیری از سیل به صورت موقت جاده منوچهرآباد مسدود شد تا خودورها عبور نکنند، امدادرسانی به سه خودرو هم انجام شد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به خسارت سیلاب به خطوط آب و برق این مناطق عنوان کرد: امروز تیم های ارزیاب به این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری