ایسنا/خراسان رضوی سرمربی تیم فوتسال کیمیا اسفراین گفت: ۵۰ درصد تیم ما را بازیکنان بومی تشکیل می دهد و هیچیک از بازیکنانم سابقه لیگ برتری ندارند.

زهرا حاتمی در نشست خبری پیش از دیدار تیم های فوتسال بانوان هیات فوتبال خراسان رضوی و کیمیای اسفراین در چارچوب هفته نخست لیگ برتر فوتسال بانوان کشور اظهار کرد: قهرمان لیگ یک شدیم و برای نخستین بار حضور در لیگ برتر را تجربه می کنیم. امیدوارم بتوانیم در این فصل با کسب تجربه به نتایج آبرومندی دست یابیم.
وی در خصوص شرایط تیمش در لیگ برتر گفت: از لحاظ اسپانسرینگ هیچ مشکلی نداریم و مسئولان شهرستان اسفراین کاملا از تیم حمایت می کنند. فقط زمان کمی برای آماده سازی در لیگ برتر داشتیم و همین موضوع اصلی ترین دغدغه ما برای آغاز رقابت هاست.
حاتمی با اشاره به هدفگذاری تیمش در لیگ برتر فوتسال بانوان گفت: هدف ما حفظ سهمیه در لیگ برتر است تا سال بعد با تجربه بیشتر در این رقابت ها حضور پیدا کنیم. فکر می کنم در این سطح، موضوع بومی و غیربومی مطرح نیست زیرا در لیگ برتر همه رقبا تمام تلاش خود را برای حضور قدرتمند به کار می گیرند.
سرمربی کیمیای اسفراین گفت: هیچیک از بازیکنانم سابقه لیگ برتر را ندارند، اما با تجربه هستند. حریف مجموعه ای از بهترین های ایران را در اختیار دارد و بازیکنان هیات فوتبال خراسان رضوی سابقه بالایی در لیگ برتر و بازی های بین المللی دارند.
انتهای پیام

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار