رئیس اتاق اصناف شهرستان اسلامشهر ضمن اظهار گلایه از بی توجهی شهروندان به هشدارهای کرونایی گفت: بی تعهدی برخی شهروندان سبب وارد آمدن آسیب های جدی به کسبه، بازاریان و متصدیان واحد های صنفی شده است.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اسلامشهر ، در روزهای منتهی به پایان سال بنا بر تصمیم ستاد مبارزه با کرونا در شهرستان اسلامشهر، طرحی مبنی بر کاهش ساعات فعالیت کسبه و بازاریان اسلامشهر تصویب و به مرحله اجرا درآمد که کسبه و متصدیان واحد های صنفی، بدون فوت وقت و برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اقدام به اجرای طرح کردند.
در ادامه اجرای دستورالعمل ستاد مبارزه با ویروس کرونا به دلیل شیوع این بیماری، از روز گذشته ششم فروردین ماه بنا به دستور فرماندار اسلامشهر فعالیت کلیه صنوف به غیر موارد خاص مورد اشاره در ابلاغیه ستاد، به طور کامل به حالت تعلیق درآمد و تمامی کسبه اسلامشهری در مراکز خرید از باغ فیض تا کاشانی گرفته تا بیست متری، واوان، قائمیه، مهدیه و غیره همه اقدام به تعطیلی واحد های صنفی خود کردند.
اما واقعیت این است که رعایت نکات بهداشتی فقط و فقط از سوی صنوف منجر به کنترل ویروس نخواهد شد و این مهّم مستلزم همکاری تمام شهروندان و مسئولیت پذیری آن هاست و نباید بار اصلی ماجرا را تنها صاحبان صنوف به دوش بکشند و بقیه افراد با بی توجهی خود زمینه را برای انتقال ویروس فراهم کنند.
تاکید وزیر صمت بر تعطیلی صنوف غیرضرور/ ذخایر کالایی به حد کافی در کشور وجود دارد
تذکر به 2 هزار واحد صنفی غیرضروری در استان فارس؛ 39 پرونده تخلفاتی تشکیل شد
آیت الله نوری همدانی: مسافرت غیرضرور در شرایط کنونی جایز نیست/ صله رحم تلفنی باشد
وحید مهرپویان طارانی رئیس اتاق اصناف اسلامشهر در این راستا در گفت وگو با خبرنگار تسنیم، با اشاره به تعطیلی تمام واحدهای صنفی در سطح شهرستان اسلامشهر اظهار داشت: واحدهای صنفی و کسبه در طرح مهار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار