اردبیل - استاندار اردبیل گفت: برنامه عملیاتی و اجرایی حوزه گردشگری برای تحقق شعار سال باید تا نیمه فروردین ماه سال جاری تهیه و ارائه شود.

به گزارش خبرگزاری مهر ، به نقل از استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو در سومین جلسه اقتصادی با محوریت گردشگری و با هدف تحقق منویات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال ۱۳۹۹ به عنوان سال جهش تولید و تاکید رئیس جمهور بر " ارتقای سلامت و اشتغال و تحرک در مسائل اقتصادی و فرهنگی " گفت: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، برنامه ریزی باید برای تحقق اهداف مورد انتظار برای سال جاری در حوزه های اقتصادی با هماهنگی دستگاه های اجرایی و استفاده از نظرات صاحب نظران و بخش خصوصی اقدام کند.
وی با تاکید بر برنامه ریزی عملیاتی و اجرایی در راستای شاخص های تعیین شده از طرف معاونت هماهنگی امور اقتصادی در حوزه گردشگری گفت: تا ۱۵ فروردین ماه این برنامه ها به صورت شهرستانی در سه حوزه اداره کل تکمیل و به منظور تصویب در شورای برنامه ریزی و ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی به معاونت اقتصادی استانداری ارائه شود.
استاندار اردبیل با اشاره به اعتبارات تخصیص یافته به حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در سفر رئیس جمهور به استان افزود: جذب ۱۰ میلیارد تومان اعتبار زیر ساختی در سال ۹۸ و ۲۰ میلیارد تومان اعتبار زیرساختی در سال ۹۹ و جذب ۳ میلیارد تومان از منابع عمومی به بخش گردشگری بایستی از اولویت های اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بوده و این اداره کل با هماهنگی فرمانداری ها و دستگاه های اجرایی، برنامه ریزی لازم را به منظور تکمیل راه روستایی با محوریت گردشگری با ۵۵ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته به این بخش انجام دهد.
بهنام جو توسعه شهرک ها و کارگاه ها و مؤسسات صنایع دستی، ایجاد ظرفیت های جدید در حوزه تأسیسات گردشگری، صدور موافقت های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار