ترس کشنده تل آویو از تهدیدات حزب الله/ ارتشی که به زانو در آمد

خبرگزاری مهر چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰:۱۲
خبرگزاری مهر - گروه بین الملل : واقعیت آن است که نام نصرالله لرزه بر اندام صهیونیست ها می اندازد. اسرائیلی ها نصرالله را بیش از سران خود باور دارند و به گفته هایش بیش از نخست وزیر و دیگر مسئولان رژیم صهیونیستی توجه می کنند. شکی نیست که رژیم صهیونیستی به شدت از سید حسن نصرالله هراس دارد و مقوله اسحاق شامیر نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی مبنی بر اینکه عرب همان عرب است و دریا همان دریا، دیگر اعتبار ندارد. نصرالله شخصیب بسیار کاریزماتیکی دارد و اسرائیلی ها به خوبی وی را می شناسند و اظهار نظر وی که جامعه اسرائیل را به خانه عنکبوت تشبیه کرد که به راحتی می توان آنرا ویران کرد در خاطر صهیونیست ها نقش بسته است. نظامیان صهیونیست به اندازه ای از حزب الله می ترسند که در خود توان نمی بینند و اعتمادی به خود ندارند. «داوید داوود» از تحلیلگران صهیونیست اذعان کرد: «تهدیدات حزب الله مبنی بر فتح الجلیل، موشکباران اسرائیل با موشک های نقطه زن، حمله به انبارهای آمونیاک در حیفا و هدف قرار دادن نیروگاه دیمونا، حتی اگر هم اجرایی نشود، تأثیرات زیادی دارد و به مثابه کابوس است. حزب الله موفق شده است که به ...

خبرگزاری مهر - گروه بین الملل : واقعیت آن است که نام نصرالله لرزه بر اندام صهیونیست ها می اندازد. اسرائیلی ها نصرالله را بیش از سران خود باور دارند و به گفته هایش بیش از نخست وزیر و دیگر مسئولان رژیم صهیونیستی توجه می کنند.
شکی نیست که رژیم صهیونیستی به شدت از سید حسن نصرالله هراس دارد و مقوله اسحاق شامیر نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی مبنی بر اینکه عرب همان عرب است و دریا همان دریا، دیگر اعتبار ندارد.
نصرالله شخصیت بسیار کاریزماتیکی دارد و اسرائیلی ها به خوبی وی را می شناسند و اظهار نظر وی که جامعه اسرائیل را به خانه عنکبوت تشبیه کرد که به راحتی می توان آنرا ویران کرد در خاطر صهیونیست ها نقش بسته است. نظامیان صهیونیست به اندازه ای از حزب الله می ترسند که در خود توان نمی بینند و اعتمادی به خود ندارند.
«داوید داوود» از تحلیلگران صهیونیست اذعان کرد: «تهدیدات حزب الله مبنی بر فتح الجلیل، موشکباران اسرائیل با موشک های نقطه زن، حمله به انبارهای آمونیاک در حیفا و هدف قرار دادن نیروگاه دیمونا، حتی اگر هم اجرایی نشود، تأثیرات زیادی دارد و به مثابه کابوس است. حزب الله موفق شده است که به جامعه اسرائیلی بقبولاند که جنوب لبنان گورستان ارتش اسرائیل است حزب الله موفق شده است که به جامعه اسرائیلی بقبولاند که جنوب لبنان گورستان ارتش اسرائیل است که نظامیان اسرائیلی را به کام خود فرو می برد. همین ترس است که شکست اسرائیل در جنوب لبنان را رقم زد. حزب الله مقادیر کافی موشک در اختیار دارد که بتواند از سامانه گنبد آهنین عبور کند و انتظار می رود که حزب الله روزانه ۱۵۰۰ موشک در جنگ آتی شلیک کند که حتی اگر گنبد آهنین بتواند برخی از آنها را ...

سرخط اخبار