افشای راز شوهر جنایتکار با فیلم دوربین‌های مدار بسته

لوگوی فرارو فرارو . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۷:۳۶
پویا پس از بهبودی به قتل همسرش اعتراف کرد و گفت: مینو را من کشته ام، قصدم کشتن او نبود. او را دوست داشتم، آن روز بیرون رفته بودیم و وقتی باهم به خانه برگشتیم سر موضوعی پیش پا افتاده دعوایمان شد.

هفته گذشته مرد جوانی به پلیس رفت و از ناپدید شدن همسرش خبر داد و گفت روز گذشته وقتی از مغازه ام به خانه برگشتم از همسرم خبری نبود. اول فکر کردم برای خرید بیرون رفته، اما وقتی با تلفن همراهش تماس گرفتم و خاموش بود خیلی نگران شدم. با خانواده و دوستان و آشنایان تماس گرفتم، اما هیچ کس از همسرم مینو خبر نداشت.
به گزارش ایران، با شکایت مرد جوان به نام پویا، پرونده ای در شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران تشکیل شد. در ادامه بررسی ها به دستور بازپرس جنایی مأموران به بازبینی دوربین های مداربسته اطراف خانه این زوج جوان پرداختند. دوربین ها نشان می داد برخلاف گفته مرد جوان، پویا و مینو با هم به خانه وارد شده اند و بعد از آن خروج زن جوان از خانه ثبت نشده بود و همین مسأله احتمال جنایت خانوادگی را مطرح کرد.
با این فرضیه، از مرد جوان چندین بار تحقیق صورت گرفت، اما پویا همچنان مدعی بود که از سرنوشت همسرش بی اطلاع است. از آنجایی که پویا، خودش ناپدید شدن همسرش را اعلام کرده بود و خانواده مینو نیز شکایتی از مرد جوان نداشتند، دلیلی برای بازداشت او پیدا نشد. با این حال کارآگاهان به بررسی ماجرا ادامه دادند تا اینکه مشخص شد پویا اقدام به خرید بیل و کلنگ از یک مغازه مصالح فروشی کرده بود. در حالی که وی هیچ توضیحی برای خرید این وسایل نداشت. با به دست آمدن این مدرک و در کنار هم قرار دادن تکه های پازل کنار هم، معمای ناپدید شدن زن جوان به دست همسرش، قوت گرفت.
بدین ترتیب بازپرس سهرابی دستور بازداشت مرد جوان را صادر کرد، اما زمانی که کارآگاهان پلیس آگاهی برای دستگیری پویا راهی خانه وی شدند، مشخص شد که مرد جوان خانه را ترک کرده است. در ادامه بررسی ها ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار