سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: با اعلام نتایج قطعی آزمایش های انجام شده، تا ظهر ششم فروردین، ۲۳۲ نفر در خراسان شمالی به ویروس کرونا مبتلا شده و متاسفانه تعداد آمار فوتی ها نیز به ۲۴ نفر افزایش یافت.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد ٬ به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی ٬ دکتر سید احمد هاشمی اظهار داشت: در شهرستان های بجنورد 117 نفر، شیروان 18 نفر، فاروج 7 نفر، مانه و سملقان 15 نفر، جاجرم 11 نفر، گرمه 9 نفر، راز و جرگلان 4 نفر و اسفراین 51 نفر بطور قطعی به بیماری کووید 19 دچار شده اند.️
کرونا| تعداد مبتلایان در مناطق اشغالی به 2030 نفر رسید/ ثبت موارد جدید در 3 کشور عربی
مکاتبه ای برای آماده سازی نمایشگاه شهر آفتاب برای پذیرش مبتلایان کرونا نشده است
افزایش آمار مبتلایان به کرونا در امارات به 248 نفر
وی افزود: تاکنون 147 نفر از مبتلایان به این بیماری بهبود و از مراکز درمانی مرخص شده اند. آزمایش 344 نفر از موارد مشکوک نیز منفی گزارش شده است و هم اکنون 112 بیمار مشکوک به ابتلا به کووید 19 بستری هستند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: تاکنون بیش از 170 هزار نفر در مبادی ورودی استان مورد تب سنجی و غربالگری قرار گرفته اند.
وی افزود: انجام دید و بازدید های مرسوم در آیین نوروز باعث گسترش شدید ویروس کرونا می شود، لذا قرنطیه خانگی و پرهیز از مسافرت موثرترین راه برای قطع کردن زنجیره انتقال این ویروس است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار