سقوط اسکلت ساختمان‌ نیمه‌کاره و تصادف زنجیره‌ای

لوگوی صراط نیوز صراط نیوز . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۲۲:۲۸
طوفان کم سابقه در مشهد امروز خساراتی را به همراه داشت و لازم است تمام شهروندان نکات ایمنی را مدنظر قرار دهند.

صراط:
همزمان با وزش باد شدید پیش بینی شده توسط اداره کل هواشناسی خراسان رضوی در این استان عصر امروز سرعت وزش باد عصیانگر در کلانشهر مشهد مقدس از 70 کیلومتر بر ساعت فرارتر رفت.
به گزارش تسنیم براساس اعلام هواشناسی خراسان رضوی وزش باد شدید لحظه ای در طول امشب هم برای مناطق مختلف خراسان رضوی پیش بینی شده که اکنون در شهرهای کلات، نیشابور، تربت حیدریه و تربت جام نیز به شدت جریان دارد.
شدت وزش باد طی این مدت در شهرستان های جنوبی و شرقی استان خراسان رضوی مانند گناباد و تربت جام  بسیار شدید خواهد بود به طوری که سرعت آن از 90 کیلومتر در ساعت بیشتر می شود. 
شدت ورزش باد در مشهد مقدس به قدری بالا بود که خسارات و حوادثی همچون ریزش وحشتناک اسکلت ساختمان نیمه کاره در بولوار امامت این شهرستان و یا به چرخش درآوردن چرخ و فلک پارک ملت مشهد را رقم زد.
از سوی دیگر کولاک شدید و تصادف زنجیره ای عصرامروز در (جاده تربت حیدریه به مشهد مقدس) محدوده رباط سفید نیز در سطح جاده ای رقم خورده است.
 با آغاز بارش برف و باران سطح جاده های شمالی این استان لغزنده و خطرناک است و رانندگان ضمن رعایت احتیاط تدابیر ایمنی را مد نظر داشته باشند.
بارش برف در حوزه راهداری جغتای و جاده قوچان - درگز در محدوده گردنه تیوان موجب لغزندگی سطح جاده شده و آغاز بارش باران در جاده اصلی قوچان - چناران و مه گرفتگی در جاده قوچان - درگز در محدوده زوباران نیز رفت و آمد خودرو ها را تحت تاثیر قرار داده است.
رانندگان باید قبل از ورود به این جاده ها از وضع آن ها کسب اطلاع کرده و برای عبور، تدابیر ایمنی را مد نظر قرار دهند، مسافران نیز از سفر های غیرضروری در این مسیر ها تا مساعد شدن هوا بپرهیزند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار