ایتنا - از آنجا که فرانسه الزامات قانونی دارد که هدفون باید در تمام اسمارتفون های فروخته شده در این کشور گنجانده شده باشد، ابتکار سبز اپل در مورد آیفون 12 خیلی در این کشور موفق نخواهد بود.

از آنجا که فرانسه الزامات قانونی دارد که هدفون باید در تمام اسمارتفونهای فروخته شده در این کشور گنجانده شده باشد، ابتکار سبز اپل در مورد آیفون 12 خیلی در این کشور موفق نخواهد بود.
به گزارش ایتنا و به نقل از اسلش گیر ، در سایر نقاط جهان آیفون 12 در یک جعبه بسیار باریک حاوی گوشی، یک سیم USB-C، و مستندات کاغذی عرضه می شود. در فرانسه یک جعبه کاملا فوق العاده وجود خواهد داشت.
خریداران آیفون 12 یا آیفون 12 پرو در فرانسه یک جعبه مقوایی سفید دریافت خواهند کرد. داخل این جعبه مقوایی آیفون 12 یا آیفون 12 پرو استاندارد قرار گرفته است. زیر این جعبه استاندارد آیفون 12 محفظه ای قرار دارد که حاوی ایرپادها است. ما باید اینگونه فرض کنیم که جعبه بیرونی تا جای ممکن ساده طراحی شده تا بازیافت جعبه مذکور در آینده نزدیک تسهیل شود.
اپل می گوید که با کوچک تر شدن جعبه آیفون، این شرکت توانسته است 70 درصد محصولات بیشتر را در یک پالت تحویل بگنجاند. این اقدام در کوتاه مدت و بلندمدت می تواند تاثیرات قابل ملاحظه ای داشته باشد.
آیفون 11 آخرین آیفونی بود که در آن دوشاخه دیواری سیم شارژ نیز گنجانده شده بود.
در ویدئویی که اکانت TheiCollection در فرانسه در یوتیوب منتشر کرده است یکی از نخستین جعبه گشایی های آیفون 12 و آیفون 12 پرو را مشاهده می کنید.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار