آغاز بکار بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت

لوگوی واحد مرکزی خبر واحد مرکزی خبر . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۱:۶
بیست وپنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور وزیر نفت در محل دائم نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز بکار کرد.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری صدا وسیما، این نمایشگاه با شعار «نفت ملی، کالا و خدمات ایرانی» و با هدف معرفی دستاورد های صنعت نفت و برنامه های آینده برگزار می شود.
این نمایشگاه با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شود و شیوه نامه های سختگیرانه ای نیز برای حفظ سلامتی مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است.
بازدید از این نمایشگاه با تدابیری که اندیشیده شده، ویژه متخصصان و فعالان صنعت نفت است، از این رو طی هماهنگی و مکاتبه با ستاد وزارت نفت و چهار شرکت اصلی، شرکت های تابع، تشکل ها و انجمن های تخصصی، دانشگاه ها و مراکز علمی، با برنامه ریزی هدفمند، براساس کارت های دعوت مختص و جداگانه برای روز های نمایشگاه و براساس سهمیه تخصیص یافته طبق اسامی و افراد اعلام شده، بازدید از نمایشگاه انجام خواهد شد.
در نمایشگاه بیست و پنجم شرکت ملی نفت و صنایع بالادستی در سالن ۸ و ۹، دانشگاه ها و مراکز علمی، کسب و کار های نوپا، شتاب دهنده ها و پارک های علم و فناوری در سالن ۱۰ و ۱۱، پتروشیمی و صنایع مرتبط در سالن ۱۴ و ۱۵، گاز و صنایع مرتبط، لوله و پوشش لوله، شیرآلات در سالن ۳۸، پالایش و پخش و صنایع مرتبط در سالن ۴۱، ماشین های دوار در سالن ۷، اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی ایران در سالن ۵ و انجمن های تخصصی نفت، انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران (استصنا) و شرکت های دیگر هر یک در سالن های جداگانه قرار گرفته و تقسیم شده اند.
بیست و پنجمین دوره نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با مجوز وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت (صمت) و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای برگزاری ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار