ادامه همه گیری بیماری کووید ۱۹

بستری حدود ۲۶ میلیون بیمار کرونایی در جهان

لوگوی واحد مرکزی خبر واحد مرکزی خبر . دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۷:۱۵
بر اساس آمار، شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان بیش از ۹۹ میلیون نفر، شمار افراد بستری بیش از ۲۵ میلیون نفر، تعداد جان باختگان بیش از ۲ میلیون نفر و شمار بهبودیافتگان نیز بیش از ۷۱ میلیون نفر گزارش شده است.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ، بر اساس اعلام سایت ورلد او مترز، شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان به ۹۹۷۷۱۳۲۷ نفر، شمار جان باختگان به ۲۱۳۸۶۹۵ نفر و شمار بهبودیافتگان به ۷۱۷۴۴۲۷۴ نفر افزایش یافته، همچنین وضعیت بیش از ۱۱۰ هزار نفر از مبتلایان، وخیم گزارش شده است.
روسیه واکسیناسیون نظامیان خود را در پایگاه حمیمیم سوریه آغاز کرد
شبکه تلویزیونی الحدث گزارش داد، روسیه واکسیناسیون نظامیان خود را در پایگاه حمیمیم سوریه با واکسن «اسپوتنیک ۷» برابر ویروس کرونا آغاز کرد.
ابتلای رئیس جمهور مکزیک به کووید ۱۹
خبرگزاری فرانسه از ابتلای لوپز اوبرادور، رئیس جمهور مکزیک به کووید ۱۹ خبر داد.
آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبودیافتگان ویروس کرونا در جهان
بستری حدود ۲۶ میلیون بیمار کرونایی در جهان
دوازده کشور نخست جهان در ابتلا به کرونا
تا این لحظه آمریکا با بیش از ۲۵ میلیون و ۷۰۲ هزار نفر، هند با ۱۰ میلیون و ۶۶۸ هزار، برزیل با ۸ میلیون و ۸۴۴ هزار، روسیه با ۳ میلیون و ۷۱۹ هزار، انگلیس با بیش از ۳ میلیون و ۶۴۷ هزار، فرانسه با بیش از ۳ میلیون و ۵۳ هزار، اسپانیا با بیش از ۲ میلیون و ۶۰۳ هزار، ایتالیا با بیش از ۲ میلیون و ۴۶۶ هزار، ترکیه با بیش از ۲ میلیون و ۴۲۹ هزار، آلمان با بیش از ۲ میلیون و ۱۴۷ هزار و کلمبیا با ۲ میلیون و ۱۵ هزار نفر و آرژانتین با یک میلیون و ۸۶۷ هزار نفر به ترتیب در رده های اول تا دوازدهم ابتلا به ویروس کرونا در جهان قرار دارند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار