بختیاری زاده: مدیران استقلال الان باید خودشان را نشان بدهند/ حمایت می کردم چون شکل بازی تیم منظم شده بود

خبرگزاری تسنیم یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰:۱۰
سهراب بختیاری زاده، بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: مدیران استقلال در حال حاضر باید با توجه به شرایط سختی که استقلال سپری کرده است، خودشان را نشان داده و مشکلات مالی را حل کنند.

- اخبار ورزشی -
سهراب بختیاری زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، درباره پیروزی های اخیر استقلال در لیگ برتر و روند صعودی آبی پوشان اظهار داشت: بدون تردید درصد زیادی از موفقیت یا عدم موفقیت یک تیم به تصمیمات سرمربی برمی گردد. نکته مهم این است که مجموعه باشگاه به تصمیمات مربی اعتماد کرده و در کنارش باشد. اگر هفته های ابتدایی که استقلال نتیجه نمی گرفت، من از این تیم حمایت می کردم، اعتقادم به داشتن ثبات بود. این مسئله باید در فرهنگ فوتبال مان جا بیفتد که سرمربی جدید برای اینکه تفکراتش را به مجموعه 30 نفره انتقال بدهد، نیاز به زمان دارد. منظورم این نیست که کورکورانه اعتماد کنیم، اما باید هواداران و پیشکسوتان صبور باشند و اجازه دهند سرمربی کارش را انجام دهد.
وی افزود: من احساس خطر می کردم برای فوتبال مان و به خصوص استقلال که تیم دوست داشتنی من است که بخواهد مربی بیاورد و دوباره پس از چند هفته نتیجه نگرفتن او را قضاوت کرده و سراغ سرمربی جدید بروند. مسئله بعدی، شکل فوتبال منظم استقلال بود. استراماچونی اولین فصل حضورش را در ایران تجربه می کرد و از فوتبال اروپا آمده بود. ما باید خیلی چیزها از مربیانی که از بیرون می آیند، یاد بگیریم و حرفه ای رفتار کنیم. دلیل حمایت من در مقطعی که استقلال نتیجه نمی گرفت، شکل منظم این تیم بود که هر هفته بهتر می شد. نتیجه گرفتن و گل زدن خیلی مهم است، اما شکل یک تیم در طول 90 دقیقه مهم تر است. استقلال در هفته های اخیر شکل منظمی داشته است و بازیکنان اعتمادبه نفس بالایی پیدا کرده اند.
بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال درباره مشکلات مالی باشگاه و تهدید استراماچونی به کناره گیری از این تیم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار